Kód: NETPLA2292
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Není skladem
Možnosti doručení
PLANET IPOE-270-12V; Průmyslový injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu, standard IEEE 802.3bt PoE++ do příkonu až 180 W , pracuje i na 1/2,5/5Gb propojení. Krytí IP30 , kovová skříň, pracovní teplota -40 až +75 °C , montáž na DIN lištu nebo přím...
Detailní popis produktu
PLANET IPOE-270-12V
Průmyslový injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu, standard IEEE 802.3bt PoE++ do příkonu až 180 W, pracuje i na 1/2,5/5Gb propojení.
Krytí IP30, kovová skříň, pracovní teplota -40 až +75 °C, montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď, ESD ochrana do 6 kV, přepěťová ochrana do 6 kV, redundantní napájení DC 12–56 V.
Průmyslový "Power over Ethernet Injector" IEEE 802.3bt s maximální zatížitelností 180 W pro napájení zařízení po Ethernetu. Designovaný pro použití s kamerami PTZ, dotykovými monitory, VoIP aparáty, POS (point of sale), kiosky, PoE osvětlení nebo Wi-Fi přístupovými body.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 4× RJ-45 10/100/1G/2.5G/5GBase-T (2× data vstup, 2× PoE výstup)
Celkový napájecí výkon: do 180 W, IEEE 802.3bt PoE++
Zatížitelnost portů: až 180 W při DC 52/54/56 V, až 120 W při DC 48 V, až 60 W při DC 12 V
Napájení: DC 12–56 V, redundantní (zdroj není součástí balení)
Provozní teplota: -40 až +75 °C
Rozměry: 115 × 70 × 41 mm
Hmotnost: 387 g
Záruka: 60
Hmotnost: 0.55 kg
Gigabit LAN: ano
Hmotnost (g): 387
LAN: ano
Napájení zařízení: redundantní
Norma: 802.3at;802.3bt
Počet PoE portů: 2
Podpora MODBUS: ne
Podpora Poe: Ano
Použití v exteriéru: ne
Provedení: DIN lišta
RJ-45 (počet): 4
Rozměry: 115 × 70 × 41 mm
Rychlost portů: 5 Gb/s
Barva: modrá
Norma: 802.3at;802.3bt
Rozměry: 115 × 70 × 41 mm