Kód: NETPLA2166
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Není skladem
Možnosti doručení
PLANET IPOE-470-12V; Průmyslový injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu, standard IEEE 802.3bt PoE++/PoH do příkonu až 240 W . Krytí IP30 , kovová skříň, pracovní teplota -40 až +75 °C , montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď, ESD ochrana do 6 kV,...
Detailní popis produktu
PLANET IPOE-470-12V
Průmyslový injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu, standard IEEE 802.3bt PoE++/PoH do příkonu až 240 W.
Krytí IP30, kovová skříň, pracovní teplota -40 až +75 °C, montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď, ESD ochrana do 6 kV, přepěťová ochrana do 6 kV, DIP switch, podpora PoH napájení do 95 W/port (Power over HDBaseT), redundantní napájení DC 12–54 V.
Průmyslový "Power over Ethernet Injector" IEEE 802.3bt + PoH (Power over HDBaseT) s maximální zatížitelností 240 W pro napájení zařízení po Ethernetu. Designovaný pro použití s kamerami PTZ, dotykovými monitory, VoIP aparáty, POS (point of sale), kiosky, PoE osvětlení nebo Wi-Fi přístupovými body.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 8× RJ-45 10/100/1000Base-T (4× data vstup, 4× PoE+data výstup)
Celkový napájecí výkon: do 240 W, IEEE 802.3bt PoE++, PoH (Power over HDBaseT)
Zatížitelnost portů:
až 240 W při napájení DC 48–54 V
až 120 W při napájení DC 24–47 V
až 60 W při napájení DC 12–23 V
max. 90 W/port - 802.3bt PoE++
max. 95 W/port - PoH
max. 60 W/port - Force režim
max. 36 W/port - 802.3at PoE+
Napájení: DC 12–54 V, redundantní (zdroj není součástí balení)
Provozní teplota: -40 až +75 °C
Rozměry: 135 × 87,8 × 50 mm
Hmotnost: 679 g
Průmyslové vlastnosti:
zařízení je odolné proti pádu (IEC-60068-2-32) z výšky 75 cm na všechny dopadové části
zařízení je odolné proti vibracím (IEC-60068-2-6)
zařízení je odolné proti přetížení krátkodobému zrychlení 50g, dlouhodobému 4g, (IEC-60068-2-27)
elektrická bezpečnost dle CE EN-60950
Ostatní download
Doplňkové parametry
Kategorie: Síťové prvky
Záruka: 60
Hmotnost: 0.5 kg
EAN: 8592457212843
Barva: modrá
Délka záruky (měsíce): 60
Gigabit LAN: ano
Hmotnost (g): 679
Hmotnost (kg): 0,679
LAN: ano
Napájení zařízení: redundantní
Norma: 802.3at;802.3bt;PoH PD (95W)
Počet PoE portů: 4
Podpora MODBUS: ne
Podpora Poe: Ano
Použití v exteriéru: ne
Provedení: DIN lišta;na zeď
RJ-45 (počet): 8
Rozměry: 135 × 87,8 × 50 mm
Rychlost portů: 1 Gb/s
Výrobce: PLANET Technology
AI překlad: Přeloženo
Délka záruky IČO (měsíce): 60
Zboží určeno pro: Commercial - pro profesionální použití
Zpracováno: Schváleno
LAN: ano
Barva: modrá
Rozměry: 135 × 87,8 × 50 mm