Planet MGB-GT, mini GBIC (SFP), 1000Base-T, RJ-45 konektor
Kód: NETPLA1406





Detailní popis produktu
PLANET MGB-GTGigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-T, RJ-45.
Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP).
Standard 1000Base-T, konektor RJ-45.
Umožňuje provoz metalického připojení i na SFP portu miniGBIC. Podpora DDM.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ modulu: SFP
Konektor: RJ-45
Standard: IEEE 802.3ab
Dosah spojení: až 100 m
Přenosová rychlost: 1,25 Gb/s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Síťové prvky |
|---|---|
| Záruka: | 38 |
| Hmotnost: | 0.061 kg |
| EAN: | 4711213687600 |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Diagnostika DDM: | ano |
| Dosah: | 100 m |
| Kompatibilita: | Cisco, Dell, Planet a další |
| Médium: | UTP/FTP |
| Provedení: | Ethernet |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Rychlost SFP modulu: | 1,25 Gbps |
| Teplotní odolnost: | běžná |
| Typ modulu: | SFP |
| Typ vlákna: | metalické |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
| Typ konektoru: | RJ-45 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Dosah: | 100 m |
| Médium: | UTP/FTP |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Provedení: | Ethernet |
| Typ modulu: | SFP |
| Typ vlákna: | metalické |
| Zpracováno: | Schváleno |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Kompatibilita: | Cisco, Dell, Planet a další |
| Typ konektoru: | RJ-45 |
| Diagnostika DDM: | ano |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Teplotní odolnost: | běžná |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Rychlost SFP modulu: | 1,25 Gbps |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.
