Planet MGB-SX, mini GBIC (SFP), 1000Base-SX, 850nm MM, 550m, LC konektor, DDM
Kód: NETPLA1751





Související produkty
Detailní popis produktu
PLANET MGB-SXGigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-SX, duplexní LC konektor, multimode. Max. 550m. Vlnová délka 850nm. Podpora DDM.
Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SX, IEEE82.3z. Duplexní LC konektor, pro multimódová vlákna.
Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro miniGBIC (SFP).
Dosah 550m na vlákně 50/125 um.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ modulu: SFP
Konektor: LC duplex
Vlnová délka: 850 nm
Typ vlákna: Multimode
Dosah spojení: až 550 m
Přenosová rychlost: 1,25 Gb/s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Síťové prvky |
|---|---|
| Záruka: | 38 |
| Hmotnost: | 0.018 kg |
| EAN: | 8592457149415 |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Diagnostika DDM: | ano |
| Dosah: | 550 m |
| Kompatibilita: | Cisco, Dell, Planet a další |
| Médium: | 2 vlákna |
| Provedení: | Standard |
| Rychlost SFP modulu: | 1,25 Gbps |
| Teplotní odolnost: | běžná |
| Typ modulu: | SFP |
| Typ vlákna: | multimode |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
| Typ konektoru: | LC |
| Vlnová délka: | 850 nm |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Dosah: | 550 m |
| Médium: | 2 vlákna |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Provedení: | Standard |
| Typ modulu: | SFP |
| Typ vlákna: | multimode |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Vlnová délka: | 850 nm |
| Kompatibilita: | Cisco, Dell, Planet a další |
| Typ konektoru: | LC |
| Diagnostika DDM: | ano |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Teplotní odolnost: | běžná |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Rychlost SFP modulu: | 1,25 Gbps |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.
