Planet MTB-RJ, SFP+, 10GBase-T, RJ45, UTP CAT6/6A/7
Kód: NETPLA1563





Detailní popis produktu
PLANET MTB-RJ10Gigabitový modul SFP+, převádí SFP+ port na metalický port RJ-45. Originál Planet.
Podporuje 10/5/2,5/1GBASE-T standard.
Konverzní Gigabitový modul 10Gbit rozměru SFP+. RJ-45 konektor. Podpora DDM.
Podporuje auto-negotiation.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ modulu: SFP+
Konektor: RJ-45
Standard: IEEE 802.3an, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Dosah spojení: až 30 m
Přenosová rychlost: 10 Gb/s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Síťové prvky |
|---|---|
| Záruka: | 38 |
| Hmotnost: | 0.055 kg |
| EAN: | 4711605283526 |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Diagnostika DDM: | ano |
| Dosah: | 30 m |
| Kompatibilita: | Cisco, Dell, Planet a další |
| Médium: | UTP/FTP |
| Provedení: | Ethernet |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Rychlost SFP modulu: | 10 Gbps |
| Teplotní odolnost: | běžná |
| Typ modulu: | SFP+ |
| Typ vlákna: | metalické |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
| Typ konektoru: | RJ-45 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Dosah: | 30 m |
| Médium: | UTP/FTP |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Provedení: | Ethernet |
| Typ modulu: | SFP+ |
| Typ vlákna: | metalické |
| Zpracováno: | Schváleno |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Kompatibilita: | Cisco, Dell, Planet a další |
| Typ konektoru: | RJ-45 |
| Diagnostika DDM: | ano |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Teplotní odolnost: | běžná |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Rychlost SFP modulu: | 10 Gbps |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.
