Planet POE-171A-95 Ultra PoE injektor 802.3bt do 95W, 1000Base-T, desktop
Kód: NETPLA2108





Související produkty
Detailní popis produktu
PLANET POE-171A-95Jednoportový PoE injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu dle IEEE 802.3bt do příkonu až 95 W.
Disponuje dvěma měděnými rozhraními 10M / 100M / 1G / 2,5G / 5GBASE-T RJ-45 pro zpracování extrémně velkého množství datového přenosu.
End i Mid-span. Zpětně použitelný s PD IEEE 802.3af/at. Desktop nebo do šasí, externí napájecí zdroj DC 52–56 V.

Je navržen speciálně pro rostoucí požadavky odběru elektrické energie zařízeními, jak jsou například PTZ kamery, all-in-one počítače, nebo ostatní síťová zařízení požadující dostatečný přísun energie.
PoE-171A-95 přenáší data s napájením 56 V DC přes kroucené dvojlinky jako 95W PoE injektor a připojený rozbočovač POE-172S oddělí digitální data a napájení do tří volitelných výstupů (12 V/ 19 V/ 24 V DC) se vzdáleností až 100 metrů.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 2× RJ-45 10/100/1000 Mbps : 1× Data input, 1× PoE (Data + Power) output
Celkový napájecí výkon: do 95 W, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3at, IEEE 802.3af
Zatížitelnost portu: až 95 W
Napájení: 52–56 V DC, max. 2,5 A
Provozní teplota: 0 až 50 °C
Rozměry: 94 × 70,3 × 26,2 mm
Hmotnost: 250 g






Doplňkové parametry
| Kategorie: | Síťové prvky |
|---|---|
| Záruka: | 38 |
| Hmotnost: | 0.994 kg |
| EAN: | 4711605283489 |
| Barva: | modrá |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Gigabit LAN: | ano |
| Hmotnost (g): | 250 |
| Hmotnost (kg): | 0,25 |
| LAN: | ano |
| Norma: | 802.3bt |
| Počet PoE portů: | 1 |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Provedení: | samostatně stojící |
| RJ-45 (počet): | 2 |
| Rozměry: | 94 × 70,3 × 26,2 mm |
| Rychlost portů: | 5 Gb/s |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| LAN: | ano |
| Barva: | modrá |
| Norma: | 802.3bt |
| Rozměry: | 94 × 70,3 × 26,2 mm |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Provedení: | samostatně stojící |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Hmotnost (g): | 250 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Gigabit LAN: | ano |
| Hmotnost (kg): | 0,25 |
| RJ-45 (počet): | 2 |
| Rychlost portů: | 5 Gb/s |
| Počet PoE portů: | 1 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.

Ostatní download