Planet POE-172 Ultra PoE injektor 802.3af/at (60W/56V), 1000Base-T,interní zdroj, na zeď
Kód: NETPLA1157





Související produkty
Detailní popis produktu
PLANET POE-172"Power over Ethernet Injector" s maximální zatížitelností až 60 W pro napájení zařízení po ethernetu. Designovaný pro použití s kamerami PTZ, dotykovými monitory, VoIP aparáty nebo Wi-Fi přístupovými body.
Napájení PoE lze realizovat i na gigabitovém ethernetu, napájení se přenáší po všech vodičích UTP/FTP ethernet vedení, injektor podporuje IEEE 802.3 / 802.3u / 802.3ab, 10/100/1000Base-T.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 2× RJ-45 10/100/1000 Mbps : 1× Data input, 1× PoE (Data + Power) output
Celkový napájecí výkon: do 60 W, IEEE 802.3at, IEEE 802.3af
Zatížitelnost portu: až 60 W
Napájení: 100–240 V AC, 50/60 Hz
Provozní teplota: 0 až 50 °C
Rozměry: 115 × 62,5 × 31 mm
Hmotnost: 235 g




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Síťové prvky |
|---|---|
| Záruka: | 38 |
| Hmotnost: | 0.423 kg |
| EAN: | 4711605282062 |
| Barva: | černá |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Gigabit LAN: | ano |
| Hmotnost (g): | 235 |
| LAN: | ano |
| Napájení zařízení: | interní zdroj |
| Norma: | 802.3af;802.3at |
| Počet PoE portů: | 1 |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Provedení: | na zeď |
| RJ-45 (počet): | 2 |
| Rozměry: | 115 × 62,5 × 31 mm |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| LAN: | ano |
| Barva: | černá |
| Norma: | 802.3af;802.3at |
| Rozměry: | 115 × 62,5 × 31 mm |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Provedení: | na zeď |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Hmotnost (g): | 235 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Gigabit LAN: | ano |
| RJ-45 (počet): | 2 |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Počet PoE portů: | 1 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Napájení zařízení: | interní zdroj |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.

Specifikace
Ostatní download