Planet POE-176-95 Ultra PoE++ injektor 802.3af/at/bt, do 95W, 1G/2.5G/5G/10Gbps, 52-56VDC
Kód: NETPLA2406
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Není skladem
Možnosti doručení
PLANET POE-176-95; Jednoportový 10gigabitový Ultra PoE++ (802.3bt) injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu dle IEEE 802.3bt do příkonu až 95 W . Je osazen dvěma RJ-45 porty 10/100/1G/2.5G/5G/10G Base-T pro zpracování extrémně velkého datového tok...
Detailní popis produktu
PLANET POE-176-95
Jednoportový 10gigabitový Ultra PoE++ (802.3bt) injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu dle IEEE 802.3bt do příkonu až 95 W.
End-span + Mid-span, zpětně použitelný s 802.3af/at, Force režim (max. 60 W), Plug and Play, napájení DC 52–56 V.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 2× 10G RJ-45 (1× data vstup, 1× PoE výstup (data + napájení)
Celkový napájecí výkon: max. 95 W, IEEE 802.3/802.3u/802.3ab/802.3bz/802.3af/802.3at/802.3bt
Zatížitelnost portu: až 95 W
Napájení: DC 52–56 V, max. 2,5 A
Provozní teplota: 0 až +50 °C
Rozměry: 94 × 70,3 × 26,2 mm
Hmotnost: 195 g
Ostatní download
Doplňkové parametry
Kategorie: Síťové prvky
Záruka: 38
Hmotnost: 0.982 kg
EAN: 4711605286343
Barva: modrá
Délka záruky (měsíce): 38
Gigabit LAN: ano
Hmotnost (kg): 0,195
LAN: ano
Napájení zařízení: externí adaptér
Norma: 802.3af;802.3at;802.3bt
Počet PoE portů: 1
Použití v exteriéru: ne
Provedení: samostatně stojící
RJ-45 (počet): 2
Rozměry: 94 × 70,3 × 26,2 mm
Rychlost portů: 10 Gb/s
Výrobce: PLANET Technology
AI překlad: Přeloženo
Délka záruky IČO (měsíce): 38
Zboží určeno pro: Commercial - pro profesionální použití
Zpracováno: Schváleno
LAN: ano
Barva: modrá
Norma: 802.3af;802.3at;802.3bt
Rozměry: 94 × 70,3 × 26,2 mm