Planet PWR-480-48 průmyslový zdroj na DIN lištu, nastavitelný 48-56V DC, 480W
Kód: NETPLA2121
Tip
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
PLANET PWR-480-48; Napájecí zdroj na DIN lištu poskytující dostatečné napájení 48V průmyslovým PoE zařízením, jako jsou průmyslové PoE ethernetové přepínače a průmyslové PoE bezdrátové přístupové body. Připojení kabelů pomocí svorkovnice. Ochrana prot...
Detailní popis produktu
PLANET PWR-480-48
Napájecí zdroj na DIN lištu poskytující dostatečné napájení 48V průmyslovým PoE zařízením, jako jsou průmyslové PoE ethernetové přepínače a průmyslové PoE bezdrátové přístupové body. Připojení kabelů pomocí svorkovnice. Ochrana proti zkratu, přetížení, přepětí a přehřátí. Rozmezí provozní teploty od -20 °C do 70 °C.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní obvod:
Výstupní napětí: 48–56 V DC
Výstupní proud: 10 A
Celkový výstupní výkon: 480 W
Ochranné prvky: zkrat, přetížení, přepětí a přehřátí
Typ připojení: šroubová svorkovnice
Vstupní obvod:
Vstupní napětí: 100–240 V AC, 50/60 Hz
Mechanické vlastnosti:
Materiál: kovová skříň, perforovaná
Rozměry: 125 × 128 × 85 mm
Hmotnost: 1500 g
Montáž: DIN lišta
Příklad použití::
Doplňkové parametry
Kategorie: Příslušenství pro kamerové systémy
Záruka: 38
Hmotnost: 1.522 kg
EAN: 8592457142881
Celkový výstupní proud (A): 10
Délka záruky (měsíce): 38
Počet výstupů: 1
Provedení: DIN lišta;průmyslové
Provoz na baterii/akumulátor: ne
Regulace výstupního napětí: ano
Volba záruky 36 měsíců [%]: 0
Volba záruky 60 měsíců [%]: 15
Výrobce: PLANET Technology
Výstupní napětí: 48V DC;56V DC
AI překlad: Přeloženo
Délka záruky IČO (měsíce): 38
Zboží určeno pro: Commercial - pro profesionální použití
Zpracováno: Schváleno
Výrobce: PLANET Technology
AI překlad: Přeloženo
Zpracováno: Schváleno
Počet výstupů: 1
Výstupní napětí: 48V DC;56V DC