Planet PWR-75-48 průmyslový zdroj na DIN lištu, nastavitelný 48-56V DC, 75W
Kód: NETPLA1186





Související produkty
Detailní popis produktu
PLANET PWR-75-48Napájecí zdroj pro instalaci na DIN lištu. Výstupní napětí nastavitelné DC 48–56 V, zatížitelnost 75 W. Provozní teplota -10 až 60 °C.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní obvod:
Výstupní napětí: DC 48–56 V
Výstupní proud: 1,6 A
Celkový výstupní výkon: 75 W
Ochranné prvky: zkrat, přetížení, přepětí a přehřátí
Typ připojení: šroubová svorkovnice
Vstupní obvod:
Vstupní napětí: AC 100–240 V, 50/60 Hz, 1,45 A
Typ připojení: šroubová svorkovnice
Mechanické vlastnosti:
Materiál: kovová skříň, perforovaná
Rozměry: 125 × 102 × 35 mm
Hmotnost: 510 g
Montáž: DIN lišta
Příklad použití::

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro kamerové systémy |
|---|---|
| Záruka: | 38 |
| Hmotnost: | 0.486 kg |
| EAN: | 8592457136705 |
| Celkový výstupní proud (A): | 1,5 |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Počet výstupů: | 1 |
| Provedení: | DIN lišta;průmyslové |
| Provoz na baterii/akumulátor: | ne |
| Regulace výstupního napětí: | ano |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Výstupní napětí: | 48V DC;56V DC |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Provedení: | DIN lišta;průmyslové |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Počet výstupů: | 1 |
| Výstupní napětí: | 48V DC;56V DC |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
| Celkový výstupní proud (A): | 1,5 |
| Regulace výstupního napětí: | ano |
| Provoz na baterii/akumulátor: | ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.

Infoleták
Ostatní download