Planet UPOE-2400G Ultra PoE+ injektor, 24 portů, Gigabit, IEEE 802.3bt <800W (95W/port), scheduler+watchdog
Kód: NETPLA1387
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Není skladem
Možnosti doručení
PLANET UPOE-2400G; 24portový Ultra PoE+ injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu, standard IEEE 802.3bt PoE++ (8x až 95 W/port + 16x až 75 W/port)t , 24x port data-in, 24x port data+power out. Web správa, watchdog, scheduler, SNMP trap. Napájení A...
Detailní popis produktu
PLANET UPOE-2400G
24portový Ultra PoE+ injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu, standard IEEE 802.3bt PoE++ (8× až 95 W/port + 16× až 75 W/port)t, 24× port data-in, 24× port data+power out.
Web správa, watchdog, scheduler, SNMP trap. Napájení AC 230 V, instalace 19"/1U.
K dispozici je celkem 16 portů s celkovým napájecím výkonem 800 W, injektor je průchozí, napájení přidružuje na již stávájící ethernet Cat5/5e/6 vedení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Celkový napájecí výkon: do 800 W, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3af, IEEE 802.3bt
Zatížitelnost portu: až 95 W
Napájení: AC 100–240 V, 50/60 Hz, 15 A
Provozní teplota: 0 až 50 °C
Rozměry: 440 × 300 × 44,5 mm