Planet VF-106G-KIT opto konvertor, 1x video (AHD/TVI/CVI/CVBS), 1x RS-485, singlemode (SC), pár
Kód: NETPLA1306





Související produkty
Detailní popis produktu
PLANET VF-106G-KITVideo konvertor na optiku, 1x AHD/TVI/CVI/CVBS rozhraní + 1x RS-485, na optické vedení vláknem typu single mode, dosah <20 km. SC optický konektor, jediné vlákno (WDM technologie). RS-485 s přepěťovou ochranou. Napájení DC 5V.
Konvertor 4-in-1 pro přenos video signálu kamer po jediném optickém vlákně. Sestává z vysílací a přijímací části. Slouží pro nekompresovaný přenos video signálu po optických trasách.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Přenos video rozhraní: AHD, TVI, CVI, CVBS (PAL, NTSC, SECAM)Porty:
1 x optický port: WDM 1310/1550nm, konektor SC
1 x video vstup, BNC konektor, 75 ohm, přenášené pásmo: 60MHz
1 x RS-485 dle nastavení propustnost do 115kbps, dosah až 1km, jednosměrný přenos od přijímače k vysílači, typicky pro ovládání telemetrie/natáčení kamer
Zkreslení videosignálu zesílením: <1,3%, posun fáze <1,3°; SNR > 67dB
Napájení: 5V DC, příkon <5W, zdroj je součástí balení
Provozní teplota: -25°C až 70°C, vlhkost <95%
Rozměry: 94 x 70 x 26 mm
Hmotnost: 200 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Síťové prvky |
|---|---|
| Záruka: | 26 |
| Hmotnost: | 0.83 kg |
| EAN: | 4711605282949 |
| Audio vstup/výstup: | ne |
| Barva: | černá |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Hmotnost (g): | 200 |
| Kontakty (NC/NO): | ne |
| Konverze: | optika/koax + sériový port |
| Management: | ne |
| Max. rozlišení (Mpx): | 2 |
| Počet kanálů: | 1 |
| Podpora MODBUS: | ne |
| Pro technologii: | AHD;HD-CVI;PAL (CVBS) |
| Rozměry: | 94 × 70 × 26 mm |
| RS-232 port: | ne |
| RS-485 port: | ano |
| Sériový port (počet): | 1 |
| Video vstup 3G-SDI: | ne |
| Video vstup AHD: | ano |
| Video vstup HD-CVI: | ano |
| Video vstup HD-SDI: | ne |
| Video vstup HD-TVI: | ano |
| Video vstup PAL (CVBS): | ano |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Barva: | černá |
| Rozměry: | 94 × 70 × 26 mm |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Konverze: | optika/koax + sériový port |
| Hmotnost (g): | 200 |
| Management: | ne |
| Zpracováno: | Schváleno |
| RS-232 port: | ne |
| RS-485 port: | ano |
| Počet kanálů: | 1 |
| Kontakty (NC/NO): | ne |
| Podpora MODBUS: | ne |
| Pro technologii: | AHD;HD-CVI;PAL (CVBS) |
| Video vstup AHD: | ano |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Max. rozlišení (Mpx): | 2 |
| Audio vstup/výstup: | ne |
| Sériový port (počet): | 1 |
| Video vstup 3G-SDI: | ne |
| Video vstup HD-CVI: | ano |
| Video vstup HD-SDI: | ne |
| Video vstup HD-TVI: | ano |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Video vstup PAL (CVBS): | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.

Ostatní download