Planet VF-402-KIT opto konvertor 4x Video, 4x RS-485, FC konektor,singlemode, po jednom vlákně, cena za pár
Kód: NETPLA1129





Detailní popis produktu
PLANET VF-402-KITKonvertor 4x Video, 4x RS-485 jednosměrné, na optické vedení s vláknem typu single mode, dosah 20km. FC optický konektor, jediné vlákno (WDM technologie). RS-485 s přepěťovou ochranou. Prostředí -25 až 75°C.
Konvertor pro přenos video signálů po jediném optickém vlákně. Sestává z vysílací části VF-402-T a přijímací VF-402-R.
Slouží pro nekompresovaný přenos video signálů po optických trasách.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Přenos video rozhraní: PAL, NTSCPorty:
1 x optický port: WDM 1310/1550nm, konektor FC, singlemode 9/125um
4 x video vstup, BNC konektory, 75 ohm, přenášené pásmo: 25 - 60 MHz
4 x RS-485 dle nastavení propustnost do 115kbps, 4 kanály, jednosměrný přenos od přijímače k vysílači, typicky pro ovládání telemetrie/natáčení kamer
Zkreslení videosignálu zesílením: <1,3%, posun fáze <1,3°; SNR > 67dB
Napájení: 5V DC, příkon <5W, zdroj je součástí balení
Provozní teplota: -25°C až 75°C, vlhkost <95%
Rozměry: 157 x 116,5 x 48 mm
Hmotnost: 580 g
Příklady použití:



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro kamerové systémy |
|---|---|
| Záruka: | 26 |
| Hmotnost: | 1.76 kg |
| Audio vstup/výstup: | ne |
| Barva: | černá |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Hmotnost (g): | 580 |
| Kontakty (NC/NO): | ne |
| Max. rozlišení (Mpx): | 2 |
| Počet kanálů: | 4 |
| Pro technologii: | PAL (CVBS) |
| Rozměry: | 157 × 116,5 × 48 mm |
| RS-232 port: | ne |
| RS-485 port: | ano |
| Sériový port (počet): | 1 |
| Video vstup 3G-SDI: | ne |
| Video vstup AHD: | ano |
| Video vstup HD-CVI: | ano |
| Video vstup HD-SDI: | ne |
| Video vstup HD-TVI: | ano |
| Video vstup PAL (CVBS): | ano |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Barva: | černá |
| Rozměry: | 157 × 116,5 × 48 mm |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Hmotnost (g): | 580 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| RS-232 port: | ne |
| RS-485 port: | ano |
| Počet kanálů: | 4 |
| Kontakty (NC/NO): | ne |
| Pro technologii: | PAL (CVBS) |
| Video vstup AHD: | ano |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Max. rozlišení (Mpx): | 2 |
| Audio vstup/výstup: | ne |
| Sériový port (počet): | 1 |
| Video vstup 3G-SDI: | ne |
| Video vstup HD-CVI: | ano |
| Video vstup HD-SDI: | ne |
| Video vstup HD-TVI: | ano |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Video vstup PAL (CVBS): | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.

Aplikace a použití
Ostatní download