POŠKOZENÝ OBAL - STRONG LED TV 24"/ SRT24HE4023/ HD Ready/ 1366x768/ DVB-T2/C/S2/ H.265/HEVC/ 2x HDMI/ USB/ 12V/ černá/ F
Kód: TELSRG1049V
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží

Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci

Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL

Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den

Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií

Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem
Detailní popis produktu
Strong SRT24HE4023LED televizor nabízí úhlopříčku 24" a HD rozlišení 1366 × 768 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Pro přehrávání multimédií je možné využít USB port a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 4 W.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 24"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1366 × 768
Zvukový výkon: 2x 2 W
Přijímač: DVB-T2/S2/C
Rozhraní: 1× HDMI, 1× HDMI ARC, 1× USB 2.0, 1× CI slot, 1× RF vstup, 1× LNB vstup, 1× sluchátkový výstup, 1× S/PDIF optický výstup, 1× mini AV vstup
Barva: černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | do 37" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Barva: | černá |
| Bezdrátové připojení: | ne |
| Čtečka paměťových karet: | ne |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Energetická třída: | F |
| HbbTV: | ne |
| HDMI (počet): | 2 |
| Hmotnost (kg): | 2,5 |
| Hybridní analogový tuner: | ne |
| Internetový prohlížeč: | ne |
| Nahrávání na disk – PVR: | ne |
| Otočný podstavec: | ne |
| Podpora DLNA: | ne |
| Podpora H.265/HEVC: | ano |
| Pohotovostní spotřeba (W): | 0,5 |
| Poměr stran: | 16 : 9 |
| Rozlišení (bodů): | 1366 × 768 |
| Rozměry: | 552,9 × 369,7 × 144,1 mm |
| Sluchátkový výstup (počet): | 1 |
| Spotřeba (W): | 50 |
| Spotřeba max. (W): | 50 |
| Tuner: | DVB-C;DVB-S;DVB-S2;DVB-T;DVB-T2 |
| Typ televize: | Klasická TV |
| Úhlopříčka (palce): | 24 |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| VESA rozměr: | 200 × 100 |
| VESA uchycení: | ano |
| Vestavěné reproduktory: | ano |
| Výkon reproduktorů celkový (W): | 4 |
| Výrobce: | STRONG |
| Webkamera: | ne |
| Zobrazovací frekvence (Hz): | 60 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
| SPDIF optický (počet): | 1 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Barva: | černá |
| HbbTV: | ne |
| Tuner: | DVB-C;DVB-S;DVB-S2;DVB-T;DVB-T2 |
| Rozměry: | 552,9 × 369,7 × 144,1 mm |
| Výrobce: | STRONG |
| Webkamera: | ne |
| HDMI (počet): | 2 |
| Spotřeba (W): | 50 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Hmotnost (kg): | 2,5 |
| Poměr stran: | 16 : 9 |
| VESA rozměr: | 200 × 100 |
| Podpora DLNA: | ne |
| Typ televize: | Klasická TV |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| VESA uchycení: | ano |
| Rozlišení (bodů): | 1366 × 768 |
| Spotřeba max. (W): | 50 |
| Otočný podstavec: | ne |
| Úhlopříčka (palce): | 24 |
| Energetická třída: | F |
| Podpora H.265/HEVC: | ano |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| SPDIF optický (počet): | 1 |
| Bezdrátové připojení: | ne |
| Internetový prohlížeč: | ne |
| Nahrávání na disk – PVR: | ne |
| Vestavěné reproduktory: | ano |
| Čtečka paměťových karet: | ne |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
| Pohotovostní spotřeba (W): | 0,5 |
| Hybridní analogový tuner: | ne |
| Sluchátkový výstup (počet): | 1 |
| Zobrazovací frekvence (Hz): | 60 |
| Výkon reproduktorů celkový (W): | 4 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
