POUŽITÉ - ROZBALENÉ - Planet GSW-5240HP L2 switch, 48x1Gb, 4x1Gb SFP, 48x1G 802.3at PoE+ 370W, 0~50°C
Kód: NETPLA2591V





Související produkty
Detailní popis produktu
PLANET GSW-5240HPGigabitový PoE+ přepínač, 48× 10/100/1000Base-T RJ-45 s injektory 802.3af/at a napájecím výkonem až 370 W, 4× SFP sloty 1000 Base-X.
LED indikace využití PoE portů, mechanizmy pro úsporu příkonu podle IEEE 802.3az.
Gigabitový přepínač s PoE+ (Power over Ethernet) porty pro centralizované napájení zařízení po ethernetu jako jsou IP kamery, Wi-Fi prvky nebo VOIP telefony a s možností napojení do infrastruktury pomocí čtyř optických SFP portů.
Zařízení je svým provedením vhodné jak pro instalaci do domácích nebo kancelářských prostorů, tak pro aplikace v lokálních rozvaděčích.
Výstupní výkon PoE portů je regulován v závislosti na příkonu napájených zařízení mechanizmy EEE (Energy-Efficient Ethernet) podle IEEE 802.3az.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Fyzické vlastnosti:
Porty: 48× RJ-45 10/100/1000BASE-T, 4× SFP 1000BASE-X
Paměť: 16k MAC adres
Propustnost: sběrnice 104 Gbps, provozně 77,3 Mpps (64B)
Podpora přenosu: JumboFrame 12 KB
Provedení: rack 1U
Napájení: interní zdroj AC 100–240 V (50/60 Hz), celkový příkon do 420 W
Ochrana: ESD ochrana do 6 kV kontaktně, do 8 kV vzduchem
Provozní teplota: 0 až +50 °C
Rozměry: 440 × 330 × 44,5 mm
Hmotnost: 4,899 kg
PoE funkce:
Počet injektorů: 48× až 30 W
Typ napájení: End-span
Pokročilé funkce:




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bez správy |
|---|---|
| Záruka: | 20 |
| Hmotnost: | 5.6 kg |
| Barva: | modrá |
| Bez ventilátorů (fanless): | ne |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Displej: | ne |
| Gigabit LAN: | ano |
| Hmotnost (g): | 4899 |
| Homologace EN50155: | ne |
| Kapacita sběrnice (Gbps): | 104 |
| LAN: | ano |
| Management: | ne |
| Napájení zařízení: | interní zdroj |
| Norma: | 802.3af;802.3at |
| Počet PoE portů: | 48 |
| Podpora microSD karet: | ne |
| Podpora Poe: | Ano |
| PoE vlastnosti: | PD alive |
| PoE vstup: | ne |
| PoE výstup: | 802.3af/at |
| PoE výstup (počet): | 48 |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Provedení: | rack |
| Provozní teplota max. (°C): | 50 |
| Provozní teplota min. (°C): | 0 |
| RJ-45 (počet): | 48 |
| Rozměry: | 440 × 330 × 44,5 mm |
| RS-232 port: | ne |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Rychlost směrování (Mpps): | 77,3 |
| SFP (počet): | 4 |
| Shoda: | FCC Part 15 Class A, CE |
| Stohovatelnost: | ne |
| Volba záruky: | ne |
| Vrstva OSI: | L2 |
| Vstupní napětí (V): | 100 - 240 (AC) |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 20 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| LAN: | ano |
| Barva: | modrá |
| Norma: | 802.3af;802.3at |
| Shoda: | FCC Part 15 Class A, CE |
| Displej: | ne |
| Rozměry: | 440 × 330 × 44,5 mm |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| PoE vstup: | ne |
| Provedení: | rack |
| SFP (počet): | 4 |
| Hmotnost (g): | 4899 |
| Management: | ne |
| PoE výstup: | 802.3af/at |
| Vrstva OSI: | L2 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Gigabit LAN: | ano |
| Podpora PoE: | ano |
| RJ-45 (počet): | 48 |
| RS-232 port: | ne |
| Volba záruky: | ne |
| PoE vlastnosti: | PD alive |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Stohovatelnost: | ne |
| Počet PoE portů: | 48 |
| PoE výstup (počet): | 48 |
| Vstupní napětí (V): | 100 - 240 (AC) |
| Napájení zařízení: | interní zdroj |
| Homologace EN50155: | ne |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Podpora microSD karet: | ne |
| Kapacita sběrnice (Gbps): | 104 |
| Provozní teplota max. (°C): | 50 |
| Provozní teplota min. (°C): | 0 |
| Bez ventilátorů (fanless): | ne |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 20 |
| Rychlost směrování (Mpps): | 77,3 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.
