Pronájem kamerových systémů


Dahua-cctv-supplier-nigeria

Nabízíme Vám možnost pořídit si kamerový systém Dahua podle Vašich požadavků, finančních a technických možností. Na výběr máte zakoupení veškerého vybavení, které Vám rádi dodáme jako balíček, nainstalujeme a zprovozníme na klíč. Nebo si můžete kamerový systém pořídit od nás jako službu. Výhoda pronájmu kamerového systému spočívá v tom, že po celou dobu se o nic nestaráte, vše máte od nás zajištěno, pouze platíte za využívané služby měsíční poplatek. Výše měsíční platby  je závislá na typu zvolených kamer a délce ukládaného záznamu. 

Nabízíme široké spektrum pronájmových variant a to jak v kombinaci s NVR zařízením nebo prostřednictvím cloudové služby. 

 

Nabízíme pronájem kamerových systémů Dahua

Nemusíte si kupovat žádné kamery, NVR, nic instalovat a nic provozovat či servisovat. Nainstalujeme Vám kamery, připojíme je na Internet a z aplikace na ně máte přístup. Sami si zvolíte jak dlouhý má být záznam zda den, týden, měsíc, zda chcete chytré funkce a jaké.

 

JAK FUNGUJE PRONÁJEM KAMEROVÉHO SYSTÉMU?

Je to velmi jednoduché. Platíte jen za službu, kterou jste si u nás objednali. Starosti s instalací a provozováním služby nechte na nás.  

 

VÝHODY NABÍDKY

1.

Pronajaté kamery nainstalujeme, zprovozníme, servisujeme a aktualizujeme. Záznam je umístěn na našem diskovém poli nebo v NVR zařízení. Nemusíte se starat o provoz a servis kamerového systému.

2.

V případně využití Cloudové služby  Vám záznam nikdo nemůže ukrást, protože není ve Vašich prostorách. Vše je v souladu s GDPR, řešíme všechny právní aspekty. Všechny přístupy ke kamerovým záznamům jsou logovány.

 

Propojení či připojení kamer může být jak po optické, metalické tak bezdrátové síti. Vše Vám rádi navrhneme, spočítáme, vybudujeme.

Dahua-Slider-33-1

JAKÝ TYP KAMERY VYBRAT?

Poradíme Vám, jaké kamery jsou pro Vás nejvhodnější. Vybíráme podle typu prostředí, interiéru, exteriéru, vzdálenosti na jakou chcete snímat okolí, úhlu záběru, kvalitu obrazu a možnost nočního vidění, na jakou vzdálenost chcete noční vidění.

Z kamerového systému se může stát i velice chytré bezpečnostní zařízení, které Vám samo zavolá v případě, že někdo bude chtít porušit Váš majetek nebo dojde k narušení vyznačené zóny útočníkem.

PROČ ZVOLIT NÁS?

1.

Kamerový systém od nás je plně funkční včetně možnosti zabezpečeného přístupu k Internetu. Poradíme Vám jaké kamery jsou pro Vás nejlepší, jaké NVR splní Vaše požadavky a jak vyřešit kabeláž, napájení. Vše můžeme kompletně dodat.

2.

Celý kamerový systém Vám rádi pronajmeme za pevně danou měsíční cenu a za  předem dohodnutých podmínek.  V případě požadavků zajistíme splnění náležitostí GDPR.

3.

S námi nekamerujete sami. Na námi dodávané kamery a kamerové systémy Dahua zajišťujeme záruční a pozáruční servis, bezpečnostní aktualizace a službu chytrého zabezpečeného přístupu do Vaší sítě.

Propojení či připojení kamer může být jak po optické, metalické tak bezdrátové síti. Umíme vyřešit zálohování včetně napájení, popřípadě i pomocí solárních panelů nebo také například z veřejného osvětlení. Vše Vám rádi navrhneme, spočítáme, vybudujeme.

Dahua.jpg (kopie)

Zvyšte bezpečnost svého domu, firmy, obce a celého regionu.

Služba pronájmu kamerového systémů je vhodná pro bezpečí a ochranu majetku jak domácnosti tak firmy, obce, školy, města…..

 Chcete vytvořit nabídku? Kontaktujte nás.
 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: