Rollei LUMIS Magnetic Selfie/ LED světlo
Kód: FOTR9936





Detailní popis produktu
Rollei LUMIS Magnetic Selfie
- Magnetické uchycení – bezpečně drží na smartphonu, tabletu nebo notebooku
- Dvoubarevné světlo – teplé až denní světlo v 5 stupních nastavení
- 2 W – cílené hlavní a doplňkové světlo pro selfie, Reels a videohovory
- Ultrakompaktní design – lehký, plochý a vždy po ruce
- Výkonná baterie – lithium-iontová baterie s výdrží cca 45 minut při plném výkonu

LUMIS Magnetické LED kruhové světlo: vaše světlo pro každý okamžik
LUMIS Magnetické LED kruhové světlo pro selfie zajistí, že budete vždy ve správném světle. Díky magnetickému uchycení je připraveno k použití během několika sekund – ať už pro spontánní selfie, profesionální reels nebo jasné video hovory.

Magnetické uchycení: bezpečně drží na každém zařízení
Žádná složitá montáž: světlo se bezpečně a přímo připevní k vašemu smartphonu, tabletu nebo notebooku. Drží naprosto pevně a je perfektním řešením pro rychlou tvorbu obsahu bez otravného příslušenství.

Dvoubarevné světlo: atmosféra nastavitelná v 5 stupních
Správná atmosféra na stisknutí tlačítka: vyberte si mezi teplým světlem pro útulné vlogy nebo chladným denním světlem pro jasné videohovory. S 5 nastavitelnými stupni dokonale přizpůsobíte vzhled vašemu prostředí.

2W výkon: vaše hlavní i doplňkové světlo na cesty
Kompaktní výkon pro váš obličej: s výkonem 2 W vám světlo poskytuje cílené osvětlení jako hlavní nebo doplňkové. Díky tomu se vyhnete tvrdým stínům a budete zářit při každém selfie nebo videu.

Design kruhového světla: ploché, lehké a vždy s vámi
Perfektní kapesní nástroj: díky ultrakompaktnímu designu kruhového světla je světlo extrémně ploché a lehké. Vejde se do každé kapsy u kalhot a je tak ideálním společníkem pro celý váš den.

Výkonná baterie: cca 45 minut plného výkonu
Nenechte se přerušit: integrovaná lithium-iontová baterie vám při plném výkonu poskytne energii na přibližně 45 minut. Ideální pro dlouhé streamy nebo rozsáhlé natáčení obsahu.
Technické specifikace
| Počet LED diod | 32 (bílá a žlutá) |
|---|---|
| Výkon | 2 W |
| Barevná teplota | 2500–6000 K |
| Index podání barev (CRI) | 92 |
| Index konzistence televizního osvětlení (TLCI) | 98 |
| Regulace výkonu | Nastavitelná v 5 stupních |
| Intenzita osvětlení |
2 500 K: 330 lux (0,3 m), 120 lux (0,5 m), 30 lux (1 m) 4 000 K: 400 lux (0,3 m), 145 lux (0,5 m), 37 lux (1 m) 6 000 K: 370 lux (0,3 m), 135 lux (0,5 m), 35 lux (1 m) |
| Úhel osvětlení | 120° |
| Napájení | Lithium-iontová baterie (3,7 V / 400 mAh / 1,48 Wh) |
| Vstup | USB-C, 5 V/ 1 A |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Připojení | USB-C konektor, magnetické připojení |
| Doba nabíjení baterie | cca 80 min. |
| Výdrž baterie | cca 45 min. (100% výkon) |
| Rozměry | Hmotnost | 18,9 × 6,56 × 1,12 cm | 44 g |
- 1× LUMIS Magnetické LED kruhové světlo
- 1× USB-C kabel
- 1× návod k použití
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED fotosvětla |
|---|---|
| EAN: | 4048805289028 |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Druh příslušenství: | LED světlo |
| Hmotnost (kg): | 0,044 |
| Rozměry: | 189 × 65,6 × 11,2 mm |
| Výrobce: | ROLLEI |
| AI prompt: | AI_Rollei |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Rozměry: | 189 × 65,6 × 11,2 mm |
| Výrobce: | ROLLEI |
| AI prompt: | AI_Rollei |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Hmotnost (kg): | 0,044 |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Druh příslušenství: | LED světlo |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
