SolarEdge S440-1GM4MRM Optimizér / panely do 440W / MPPT 8-60V
Kód: SOPSOE1002
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
SolarEdge S440-1GM4MRM; Optimizér výkonu SolarEdge S440 pro solární panely do 440 W. Optimizéry vám pomohou vytěžit maximum z fotovoltaického systému SolarEdge. Výhody optimizérů SolarEdge: Maximální výkon na úrovni panelu; Zastíněním není dotčen celý...
Detailní popis produktu
SolarEdge S440-1GM4MRM
Optimizér výkonu SolarEdge S440 pro solární panely do 440 W. Optimizéry vám pomohou vytěžit maximum z fotovoltaického systému SolarEdge.
Výhody optimizérů SolarEdge:
  • Maximální výkon na úrovni panelu
  • Zastíněním není dotčen celý string
  • Průběžné sledování MPP
  • Monitorování je možné na základě jednotlivých panelů
  • Vyšší výkon při zastínění a různých orientacích
  • Panely různých výkonových tříd lze kombinovat beze ztrát
  • Detekuje abnormální chování fotovoltaických konektorů, předchází možným bezpečnostním problémům
Vlastnosti optimizérů S440:
  • Pracovní rozsah MPPT 8-60 V
  • Panely do 440 W
  • 14,5 A max. zkratový proud
  • Snadná instalace díky připojení MC4
  • Vstupní kabel 0,1 m
  • Výstupní kabel 2,3 m
  • Funkce SafeDC v případě poruchy automaticky sníží napětí na 1 V na panel
  • Snadná montáž na spodní konstrukci pomocí šroubu s kladívkovou hlavou
  • Kompatibilní se všemi střídači SolarEdge
  • V nových instalacích není dovoleno míchat optimalizátory výkonu řady S a P
  • Min. 8 optimizérů na string pro jednofázové střídače
  • Min. 16 optimizérů na string pro třífázové střídače
  • Min. 18 optimizérů na string pro třífázové střídače a síť 277/480 V
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovitý vstupní DC výkon: 440 W
Absolutní hodnota max. vstupního napětí (Voc) 60 V
Provozní rozsah MPPT: 8-60 V
Maximální zkratový proud (Isc) připojeného FV panelu: 14,5 A
Vstupní a výstupní konektory: MC4
Účinnost: 98,6 % (max. 99,5 %)
Rozměry: 153 x 129 x 30 mm
Hmotnost: 655 g
Doplňkové parametry
Kategorie: Fotovoltaika
Záruka: 300
Hmotnost: 0.71 kg
EAN: 8592457250753
Délka záruky (měsíce): 300
Hmotnost (kg): 0,655
Jmenovité napětí (V): 8-60
Rozměry: 153 × 129 × 30 mm
Stupeň krytí: IP68
Výrobce: SOLAREDGE
Délka záruky IČO (měsíce): 300
Zboží určeno pro: Commercial - pro profesionální použití
Zpracováno: Schváleno
Rozměry: 153 × 129 × 30 mm