SP1011WH White, NC, standard MAG
Kód: E002-7324
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Závrtný magnetický kontakt bílý, kontakt NC. Délka vodič 45cm.
Detailní popis produktu
SP1011WH Magnetický kontakt, závrtný, kontakt NC
Výhodou tohoto samozávrtného magnetického kontaktu je především jeho velikost. Díky jeho klínovitému tvaru a samozávrtnému provedení jej jednoduše upevníte například do dřeva (velikost díry cca 9.5mm) nebo do tenčích kovových zárubní či okenních rámů. Dvouvodičové připojení.
Vlastnosti:
  • vlastnosti jako klasický šroubovací kontakt, upevnění jako zatlačovací magnetický kontakt
  • životnost 100 miliónů sepnutí
  • NC kontakt /přiložený magnet - sepnuto/
  • bílé nebo hnědé provedení
  • maximální napětí 100VDC a maximální proud 0,5A
Doporučení:
  • Pracovní vzdálenost u magnetů je cca 20mm. Je to maximální vzdálenost magnetu od magnetického kontaktu, při které zůstává kontakt sepnutý. V praxi pro instalaci doporučujeme vzdálenosti menší a to minimálně o 5 mm.