SP1012DM-BW-3M
Kód: E002-7323
Možnosti doručení
Závrtný magnetický kontakt hnědý, diskový neodimový NdFeB magnet, kontakt NC. Délka vodič 3m.
Detailní popis produktu
Výhodou tohoto samozávrtného magnetického kontaktu je především jeho velikost. Díky jeho klínovitému tvaru a samozávrtnému provedení jej jednoduše upevníte například do dřeva (velikost díry cca 9.5mm) nebo do tenčích kovových zárubní či okenních rámů. Dvouvodičové připojení.
  • bílé nebo hnědé provedení
  • maximální napětí 100VDC a maximální proud 0,5A
Doporučení:
  • Pracovní vzdálenost u magnetů je cca 20 mm. Je to maximální vzdálenost magnetu od magnetického kontaktu, při které zůstává kontakt sepnutý. V praxi pro instalaci doporučujeme vzdálenosti menší a to minimálně o 5 mm.