TP-LINK DS-PMA-C+ Modul SFP GPON třídy C+

Kód: NAPTPL1130
Neohodnoceno
Značka: TP-LINK
2 341 Kč 1 935 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
TP-Link DS-PMA-C+; Optický modul formátu SFP pro GPON OLT zařízení ITU-T G.984.2 . Přenosová rychlost vysílání 2488 Mbps (Tx) & příjem 1244 Mbps (Rx) . Vlnová délka 1490/1310 nm. SC/UPC konektor . Um...

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží
Nová akce každý týden
Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den
Doručení PPL
Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL
Specialista na bezpečnostní technologie
Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií
Velké skladové zásoby
Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem

Detailní popis produktu

TP-Link DS-PMA-C+

Optický modul formátu SFP pro GPON OLT zařízení ITU-T G.984.2. Přenosová rychlost vysílání 2488 Mbps (Tx) & příjem 1244 Mbps (Rx). Vlnová délka 1490/1310 nm. SC/UPC konektor. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Dosah typicky 20 km.

Disponuje také funkcí Digital Diagnostic Monitoring (DDM), která vyhovuje standardu SFF-8472, a podporuje monitorování transceiveru v reálném čase. Modul je určen pro vložení do SFP slotu a je napájen přímo ze zařízení.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP
Rychlost: 2488 Mbps
Typ: single mode
Vzdálenost: max. 20 km
Tx/Rx: 1310/1490 nm (Rx/Tx)
Konektor: SC/UPC

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické moduly SFP
Záruka: 60
Barva: stříbrná
Délka záruky (měsíce): 60
Diagnostika DDM: ano
Dosah: 20 km
Kompatibilita SFP modulu: TP-Link
Médium: 1 vlákno
Přenosová rychlost (Mbps): 2488
Rychlost portů: 2,5 Gb/s
Rychlost SFP modulu: 1,25 Gbps
Typ modulu: SFP
Typ optického konektoru: SC
Typ vlákna: singlemode
Vlnová délka (nm): 1490,1310
Výrobce: TP-LINK
Délka záruky IČO (měsíce): 60
Barva: stříbrná
Dosah: 20 km
Médium: 1 vlákno
Výrobce: TP-LINK
Typ modulu: SFP
Typ vlákna: singlemode
Rychlost portů: 2,5 Gb/s
Diagnostika DDM: ano
Vlnová délka (nm): 1490,1310
Délka záruky (měsíce): 60
Rychlost SFP modulu: 1,25 Gbps
Délka záruky IČO (měsíce): 60
Přenosová rychlost (Mbps): 2488
Typ optického konektoru: SC
Kompatibilita SFP modulu: TP-Link

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: