Triton 19" rozvaděč stojanový 42U/800x1100 RAL7035, šedá
Kód: SPPTRI1156
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží

Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci

Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL

Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den

Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií

Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojanové 800 x 1100 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8595105193310 |
| Barva: | šedá |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Druh příslušenství: | rozvaděč |
| Formát rozvaděče: | stojanový |
| Hmotnost (kg): | 121,7 |
| Na stěnu: | ne |
| Půdorys rozvaděče (mm): | 800 × 1100 |
| Rozměry: | 1970 × 1100 × 800 mm |
| Velikost: | 19" |
| Výrobce: | TRITON |
| Výška (U): | 42 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Barva: | šedá |
| Rozměry: | 1970 × 1100 × 800 mm |
| Výrobce: | TRITON |
| Výška (U): | 42 |
| Na stěnu: | ne |
| Velikost: | 19" |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Hmotnost (kg): | 121,7 |
| Formát rozvaděče: | stojanový |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Druh příslušenství: | rozvaděč |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Půdorys rozvaděče (mm): | 800 × 1100 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
