Specifikace
| Teplotní verze | |
|---|---|
| Typ konektoru | 5pinový konektor M12 s kódováním A, samec |
| Číslo konektoru | 1 × Konektor pro senzor DS18B20 |
| Senzor | |
| Typ senzoru | DS18B20 |
| Teplota | |
| Měřicí rozsah | -40 °C ~ 125 °C |
| Přesnost | Typ.: ± 0,5 °C (-10 °C ~ 85 °C), ± 2 °C (-40 °C ~ -10 °C, 85 °C ~ 125 °C) |
| Rezoluce | 0,1 °C |
| Dlouhodobý drift | Typicky < 0,2 °C (125 °C, VDD = 5,5 V, 1000 h) |
| Bezdrátový přenos | |
| Technologie | LoRaWAN®, Milesight D2D |
| Frekvence | CN470/IN865/RU864/EU868/US915/AU915/KR920/AS923-1 a 2 a 3 a 4 |
| Výkon vysílače | 16 dBm (868 MHz) / 22 dBm (915 MHz) / 19 dBm (470 MHz) |
| Citlivost | -137dBm při 300bps |
| Režim | OTAA/ABP třída A |
| Ostatní | |
| LED indikátor | 1 × Indikátor stavu |
| Tlačítko | 1 × Externí tlačítko napájení |
| Konfigurace | Mobilní aplikace (přes NFC) nebo downlink |
| Pokročilé funkce | Opakovaný přenos dat, Vyhledatelnost
dat, Ukládání dat (4000 záznamů), Alarm náhlé změny, Řídicí jednotka Milesight D2D, Přenos dat Milesight D2D |
| Fyzikální vlastnosti | |
| Napájecí zdroj | 1 × baterie Li-SOCl 2 s kapacitou 2700 mAh ER14505 |
| Výdrž baterie 1 | Přibližně 8,2 let (SF7, EU868 a US915) |
| (10minutový interval, 25 °C) | Přibližně 2,7 roku (SF10, EU868 a US915) |
| Provozní teplota | Zařízení TS201: -30 °C ~ 55 °C (-22 °F ~ 131 °F) |
| Relativní vlhkost | 0 % ~ 95 % (bez kondenzace) |
| Ochrana proti vniknutí | IP67 |
| Pouzdro a barva | Zařízení TS201: ABS+PC a bílý Kabel senzoru: TPE a bílý Sonda senzoru: Nerezová ocel 316, v souladu s FDA |
| Hmotnost | Zařízení TS201: 70 g Kabel senzoru + sonda: 25 g |
| Délka | Kabel senzoru: 1,5 m Sonda senzoru: 50 mm |
| Dimenze | 58 × 65 × 25 mm (2,28 × 2,56 × 0,98 palce) |
| Instalace | Montáž na zeď šrouby, montáž pomocí kabelových stahovacích pásek, magnetická montáž (volitelně) |
| Schválení | |
| Regulační | CE, FCC, EN12830 |
| Environmentální | RoHS |
Dokumenty
Aktuální SW a ovladače ke stažení zde: https://www.milesight-iot.com/software-download/






