Ubiquiti SFP modul s RJ-45 s podporou 10/100/1000 Ethernetu
Kód: NACUBT0001
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží

Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci

Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL

Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den

Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií

Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem
Detailní popis produktu
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1GSFP metalický modul/konvertor umožňuje připojit Ethernet kabel s konektorem RJ-45. Kompatibilní se všemi 1Gbit SFP porty/sloty Ubiquiti zařízení.
Poznámka: Tento modul byl dříve označován jako UF-RJ45-1G.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ modulu: SFP
Přenosová rychlost: 1 Gbps (10/100/1000 Mbps)
Konektor: RJ-45
Dosah spojení: 100 m
Provozní teplota: 0 až +70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Metalické moduly |
|---|---|
| Záruka: | 26 |
| Hmotnost: | 0.022 kg |
| EAN: | 810010078636 |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Diagnostika DDM: | ne |
| Dosah: | 100 m |
| Kompatibilita: | UBNT |
| Kompatibilita SFP modulu: | Ubiquiti |
| Médium: | Metalické |
| Provedení: | Ethernet;adaptér (kovový) |
| Provozní teplota max. (°C): | 70 |
| Provozní teplota min. (°C): | 0 |
| Přenosová rychlost (Mbps): | 10/100/1000 |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Rychlost SFP modulu: | 1 Gbps |
| Teplotní odolnost: | běžná |
| Typ modulu: | SFP |
| Typ vlákna: | metalické |
| Výrobce: | UBIQUITI |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
| Typ konektoru: | SFP |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Dosah: | 100 m |
| Médium: | Metalické |
| Výrobce: | UBIQUITI |
| Provedení: | Ethernet;adaptér (kovový) |
| Typ modulu: | SFP |
| Typ vlákna: | metalické |
| Zpracováno: | Schváleno |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Kompatibilita: | UBNT |
| Typ konektoru: | SFP |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Diagnostika DDM: | ne |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Teplotní odolnost: | běžná |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Rychlost SFP modulu: | 1 Gbps |
| Provozní teplota max. (°C): | 70 |
| Provozní teplota min. (°C): | 0 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
| Přenosová rychlost (Mbps): | 10/100/1000 |
| Kompatibilita SFP modulu: | Ubiquiti |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
