UMAX Mini PC U-Box A15 Pro 8+256/ i3-1215U/ 8GB/ 256GB SSD/ Thunderbolt/ 2x HDMI/ 4x USB 3.2/ BT/ Wi-Fi/ LAN/ W11 Pro
Kód: BOXUMX1016
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží

Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci

Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL

Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den

Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií

Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost a multimédia |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8594213430409 |
| Barva: | černá |
| Bluetooth: | ano |
| Bluetooth, specifikace: | 5.2 |
| Čipová sada: | Intel SoC |
| Čtečka čipových karet: | ne |
| Čtečka paměťových karet: | ano |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 1,2 |
| HDMI (počet): | 2 |
| Hmotnost (kg): | 0,3 |
| Instalovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| LAN: | ano |
| LAN, specifikace: | 2,5 Gb/s |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 4,4 |
| Max. výkon zdroje (W): | 65 |
| Model procesoru: | 1215U |
| Operační systém: | ano |
| Patice procesoru: | integrovaný procesor |
| Počet jader procesoru: | 6 |
| Počet paměťových slotů: | 2 |
| Počet volných paměťových slotů: | 1 |
| Podpora CompactFlash karet: | ne |
| Podpora MemoryStick karet: | ne |
| Podpora microSD karet: | ano |
| Podpora SecureDigital karet: | ne |
| Podpora xD karet: | ne |
| Procesor: | Intel |
| Provedení PC skříně: | Mini PC |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Rozhraní: | PCIe 3.0 NVMe (Gen3) |
| Rozměry: | 125 × 110 × 43 mm |
| Set pamětí: | 1× 8 GB |
| Slot pro bezpečnostní zámek: | ano |
| TDP (W): | 15 |
| Technologie SSD: | ano |
| Thunderbolt 4 (počet): | 1 |
| Typ grafické karty: | integrovaná |
| Typ grafické paměti: | integrovaná |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i3 |
| USB 3.1 přední (počet): | 2 |
| USB 3.1 zadní (počet): | 2 |
| VESA uchycení: | ano |
| Vestavěné reproduktory: | ne |
| Vestavěný mikrofon: | ne |
| Vhodné pro virtuální realitu (VR Ready): | ne |
| Výrobce: | UMAX |
| Wi-Fi: | ano |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11ax |
| Zařízení OSIS: | ano |
| AI podpora: | ne |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet): | 1 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
| Formát - Systémový disk: | M.2 |
| Grafická karta: | Intel |
| Grafický čip: | Intel UHD |
| Kapacita paměti RAM (GB): | 8 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
| Velikost disku (GB): | 256 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| LAN: | ano |
| Barva: | černá |
| TDP (W): | 15 |
| Wi-Fi: | ano |
| Rozměry: | 125 × 110 × 43 mm |
| Výrobce: | UMAX |
| Procesor: | Intel |
| Rozhraní: | PCIe 3.0 NVMe (Gen3) |
| Bluetooth: | ano |
| AI podpora: | ne |
| HDMI (počet): | 2 |
| Set pamětí: | 1× 8 GB |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Čipová sada: | Intel SoC |
| Hmotnost (kg): | 0,3 |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Grafický čip: | Intel UHD |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i3 |
| VESA uchycení: | ano |
| Zařízení OSIS: | ano |
| Grafická karta: | Intel |
| LAN, specifikace: | 2,5 Gb/s |
| Model procesoru: | 1215U |
| Operační systém: | ano |
| Technologie SSD: | ano |
| Patice procesoru: | integrovaný procesor |
| Podpora xD karet: | ne |
| Velikost disku (GB): | 256 |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11ax |
| Max. výkon zdroje (W): | 65 |
| Typ grafické karty: | integrovaná |
| Vestavěný mikrofon: | ne |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Provedení PC skříně: | Mini PC |
| Thunderbolt 4 (počet): | 1 |
| Typ grafické paměti: | integrovaná |
| Typ operační paměti: | DDR4 |
| USB 3.1 zadní (počet): | 2 |
| USB 3.1 přední (počet): | 2 |
| Bluetooth, specifikace: | 5.2 |
| Čtečka čipových karet: | ne |
| Formát - Systémový disk: | M.2 |
| Počet jader procesoru: | 6 |
| Podpora microSD karet: | ano |
| Kapacita paměti RAM (GB): | 8 |
| Počet paměťových slotů: | 2 |
| Vestavěné reproduktory: | ne |
| Čtečka paměťových karet: | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 1,2 |
| Podpora MemoryStick karet: | ne |
| Podpora CompactFlash karet: | ne |
| Instalovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 4,4 |
| Podpora SecureDigital karet: | ne |
| Slot pro bezpečnostní zámek: | ano |
| Počet volných paměťových slotů: | 1 |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet): | 1 |
| Vhodné pro virtuální realitu (VR Ready): | ne |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
