Victron Orion-Tr DC-DC konvertor 48/48-6 A (280W), IP43
Kód: SOPGWL0518





Detailní popis produktu
Victron Orion-Tr DC-DC konvertor 48/48-6A (280 W)Profesionální izolovaný DC/DC konvertor Victron Orion-Tr 48/48V-6A (280 W) nabízí řadu unikátních funkcí a jednoduchou instalaci.
Vzdálené ovládání zapnutí/vypnutí
Svorka dálkového zapnutí/vypnutí odstraňuje potřebu silnoproudého spínače ve vstupním zapojení. Dálkové zapnutí/vypnutí lze ovládat pomocí slaboproudého spínače nebo například motorovým start/stop vypínačem (viz. schéma níže).

Paralelní chod
Všechny modely jsou odolné proti zkratu a mohou být provozovány v paralelním zapojení ke zvýšení výstupního výkonu. Počet jednotek, které mohou být připojené paralelně je neomezený.
Krytí IP43
Při instalaci se šroubovými svorkami orientovanými dolů.
Chráněno proti vysokým teplotám
Výstupní proud se při vysoké okolní teplotě sníží.
Rychlá a jednoduchá instalace
Pro napojení kabelů jsou k dispozici klasické šroubové svorky, takže nebudete pro zapojení konvertoru potřebovat žádné speciální nářadí.
Nastavitelné výstupní napětí
Není určeno pro nabíjení baterií.
Pro nabíjení akumulátorů zvažte použití zařízení Orion-Tr Smart.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstupní napětí: DC 32–70 V
Výstupní napětí: DC 40–60 V (+/- 0,2 V)
Maximální trvalý výstupní proud: 6 A
Účinnost: 89 %
Rozsah provozních teplot: -20 až +55 °C
Hmotnost: 1,3 kg
Rozměry: 186 × 130 × 70 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky baterií |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 8719076035305 |
| Délka záruky (měsíce): | 60 |
| Druh příslušenství: | měnič napětí |
| Hloubka (mm): | 70 |
| Rozměry: | 186 × 130 × 70 mm |
| Šířka (mm): | 186 |
| Vstupní napětí (V): | 32 - 70 (DC) |
| Výrobce: | VICTRON |
| Výstupní napětí (V): | 40–60 (DC) |
| Výstupní výkon (W): | 280 |
| Výška (mm): | 130 |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 60 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Rozměry: | 186 × 130 × 70 mm |
| Výrobce: | VICTRON |
| Šířka (mm): | 186 |
| Výška (mm): | 130 |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Hloubka (mm): | 70 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Vstupní napětí (V): | 32 - 70 (DC) |
| Výstupní výkon (W): | 280 |
| Výstupní napětí (V): | 40–60 (DC) |
| Druh příslušenství: | měnič napětí |
| Délka záruky (měsíce): | 60 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 60 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
