XtendLan Infra osvětlení, 850nm, 15-20m, venkovní, úhel 90 st, 13W, IP66, PoE 802.3af, RJ45 vodotěsná spojka
Kód: NETXTE2771





Detailní popis produktu
XtendLan IRL85L6H-90-PoEInfračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka, napájení PoE 802.3af, součástí vodotěsná spojka RJ-45, dosah 25 - 35 m, úhel 90 st., příkon 10 W. V zadní části zařízení se nachází fotorezistor, ve dne tedy přísvit nesvítí.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: 802.3af DC, příkon 13 W
Uchycení: držák stěnový / stropní
Složení: 6 x 2 W LED diody
Světelný výkon: 4,7 - 6,2 W/sr
Vlnová délka: 850 nm
Úhel záření: 90°
Šířka pásma: 25 nm
Provozní teplota: -40 °C až +55 °C
Materiál: čelní panel skleněné nárazuvzdorné sklo, skříň hliník
Krytí: IP66
Chlazení: pasivní
Rozměr: 105 x 88 x 85 mm
Hmotnost: 1 kg
Barva: slonová kost
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IR přísvity |
|---|---|
| Záruka: | 26 |
| Hmotnost: | 1.202 kg |
| EAN: | 8592457289340 |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Použití v exteriéru: | Ano |
| Vlnová délka (nm): | 850 |
| Volba záruky: | ne |
| Výrobce: | XTENDLAN |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Napájení světla: | PoE pasivní (802.3af) |
| Režim Světla: | trvalé svícení |
| Teoretický dosvit: | do 15m |
| Úhel záření (°): | 90 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Výrobce: | XtendLan |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Úhel záření (°): | 90 |
| Režim Světla: | trvalé svícení |
| Volba záruky: | ne |
| Napájení světla: | PoE pasivní (802.3af) |
| Vlnová délka (nm): | 850 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Teoretický dosvit: | do 15m |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Použití v exteriéru: | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
![]()
XtendLan je značkou produktů současných technických trendů v oblastech technologií platforem datových, komunikačních a kamerových systémů. Na trhu se nachází téměř 20let.
XtendLan nabídka produktů se dynamicky rozšiřuje, v současnosti zahrnuje aktivní, pasivní a optické síťové prvky, kamerové systémy, videovrátné.
Jedná se o profesionální výrobky s výhodným poměrem "cena/výkon", které vybíráme a testujeme pro spolehlivé a zároveň ekonomicky výhodné aplikace uživatelů.



