XtendLan Infra osvětlení, 850nm, 90m, 45 st., příkon 47W, 230V (AC), venkovní, IP65
Kód: NETXTE1851





Detailní popis produktu
XtendLan IRLOUT850SH-45Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP65, napájení 230 V AC, dosah do 70 až 90 m, úhel 45°, příkon 47 W.
Vysoce svítivé LED, fanless (bez ventilátoru), hliníkový kryt s chladičem, s přípravou na sestavení více lamp vedle sebe, fotorezistor v zadní části zařízení (ve dne přísvit nesvítí).
Lampy možno přímo sestavit vedle sebe, mají připravené vzájemné uchycení, které dovoluje natočit každou lampu jiným směrem. Lze sestavit nekonečný řetěz nebo sestavit lampy do kruhu apod.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: 85–265 V (AC), účiník 0,9 až 0,98, příkon 47 W, klidový odběr 6 W
Uchycení: držák na stěnu nebo strop
Složení: 30× LED Epistar 2 W (zátěž jen na 60 % svého maxima - pro dlouhou životnost)
Světelný výkon: 29–35 W v deklarovaném úhlu, 59–71 W
Vlnová délka: 850 nm
Úhel záření: 45°
Dosah: 90 m
Šířka pásma: 25 nm
Spínání: automatické, vestavěný světelný senzor
Provozní teplota: -40 až +55 °C
Materiál: čelní panel nárazuvzdorný polykarbonát, skříň hliník
Krytí: IP65
Chlazení: pasivní
Rozměr: 213 × 210 × 124 mm
Hmotnost: 3,3 kg
Příklady sestavení:


Rozměrová schémata:



Doplňkové parametry
| Kategorie: | IR přísvity |
|---|---|
| Záruka: | 26 |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Použití v exteriéru: | Ano |
| Vlnová délka (nm): | 850 |
| Volba záruky: | ne |
| Výrobce: | XTENDLAN |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Napájení světla: | 230V AC |
| Režim Světla: | trvalé svícení |
| Úhel záření (°): | 45 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Výrobce: | XtendLan |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Úhel záření (°): | 45 |
| Režim Světla: | trvalé svícení |
| Volba záruky: | ne |
| Napájení světla: | 230V AC |
| Vlnová délka (nm): | 850 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Použití v exteriéru: | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
![]()
XtendLan je značkou produktů současných technických trendů v oblastech technologií platforem datových, komunikačních a kamerových systémů. Na trhu se nachází téměř 20let.
XtendLan nabídka produktů se dynamicky rozšiřuje, v současnosti zahrnuje aktivní, pasivní a optické síťové prvky, kamerové systémy, videovrátné.
Jedná se o profesionální výrobky s výhodným poměrem "cena/výkon", které vybíráme a testujeme pro spolehlivé a zároveň ekonomicky výhodné aplikace uživatelů.



