XtendLan POE-PAS-S12B, Power-over-Ethernet sada, 100Mb, stabilizovaných 12V/1A
Kód: NETPLA1324
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
XtendLan POE-PAS-S12B; Sada pasivního Power Over Ethernet (splitter + injektor) pro napájení AP po ethernetovém kabelu se stabilizátorem napětí na straně rozbočovače. Doporučeno napájet 24–36 V (DC). Výrazně se zvyšuje dosah oproti výhradně pasivním s...
Detailní popis produktu
XtendLan POE-PAS-S12B
Sada pasivního Power Over Ethernet (splitter + injektor) pro napájení AP po ethernetovém kabelu se stabilizátorem napětí na straně rozbočovače. Doporučeno napájet 24–36 V (DC). Výrazně se zvyšuje dosah oproti výhradně pasivním spliterům. Max. výstupní výkon 12 W (12V/1A). Využívá piny 4,5 (+) a 7,8 (-).
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstupní část:
Rychlost ethernetu: 10/100 Mbps
Rozměry bez kabelů: 35 × 25 × 22 mm
Délka kabelu: 160 mm
Výstupní část:
Ethernetu: 10/100 Mbps
Rozměry bez kabelů: 78 × 28 × 23 mm
Délka kabelu: 140 mm