XtendLan ZS DZ-12VDC-2 - nízkoodběrový elektromechanický zámek, šířka 21 mm
Kód: NETXTE1935
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní popis produktu
XtendLan elektromechanický zámek DZ-12VDC-2
Elektromechanický nízkoodběrový zámek odolný proti vylomení. Zámek lze připevnit přímo do zárubně dveří nebo pohyblivé části dvoukřídlých dveří. Po přivedení napětí se mechanická západka uvolní a je možné dveře otevřít. Po odpojení napětí je zámek blokován. Napájení je realizováno skrze 12 V přívod s odběrem 250 mA.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Proudový odběr max.: 250 mA
Napájení: DC 12 V
Odolnost: 2800 N (280 kg)
Rozměry: 69 x 29 x 21 mm