XtendLan ZS DZ-12VDC-R - nízkoodběrový elektromechanický zámek reverzní, šířka 16,5 mm
Kód: NETXTE6441
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Není skladem
Detailní popis produktu
XtendLan elektromechanický zámek reverzní DZ-12VDC-R
Elektromechanický reverzní zámek, který odemyká přes horní západku běžného kování. a montuje se do zárubně nebo nepohyblivé části dvoukřídlých dveří. Po odpojení napětí se mechanická západka uvolní a je možné dveře otevřít. Po přivedení napětí je zámek opět blokován. Napájení 12 V s odběrem 300 mA.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Proudový odběr max.: 300 mA
Napájení: DC 12 V
Rozměry: 67 x 28 x 16 mm