YSDN-120-12 Zdroj DC 12V/120W 10A, DIN
Kód: E002-6899
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Není skladem
Možnosti doručení
Napájecí pulzní zdroj 12VDC /120W 10A, instalace na DIN lištu. Náhrada MW NDR-120-12
Detailní popis produktu
YSDN-120-12 Napájecí pulzní zdroj 12VDC /120W 10A, instalace na DIN lištu.
Náhrada MW NDR-120-12
Specifikace
Product code YSDN12012
Series YSDN150 series
Output voltage 12V
Power 120W
Output current 10A
 Ke stažení: https://eshop.eurosat.cz/front/product/downloadNew?stId=20434
https://eshop.eurosat.cz/front/product/downloadNew?stId=20440
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje DC
Modul: Napájecí zdroj
Instalace: Do rozvaděče;Volná;Na DIN lištu
Provedení krytu: Plastový
Výstupní napětí: 12V