YSDS-60-12 Zdroj DC 12V/54W 4.5A, DIN
Kód: E002-6897
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Napájecí pulzní zdroj 12VDC /54W 4.5A, instalace na DIN lištu. Náhrada MW HDR-60-12
Detailní popis produktu
YSDS-60-12 Napájecí pulzní zdroj 12VDC /54W 4.5A, instalace na DIN lištu.
Náhrada MW HDR-60-12
Specifikace
Product code YSDS6012
Series YSDS60 series
Output voltage 12V
Power 54W
Output current 4.5A
 https://eshop.eurosat.cz/front/product/downloadNew?stId=20427
 https://eshop.eurosat.cz/front/product/downloadNew?stId=20440
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje DC
Modul: Napájecí zdroj
Instalace: Do rozvaděče;Volná;Na DIN lištu
Provedení krytu: Plastový
Výstupní napětí: 12V