Yuasa NPL100-12 (12V/100Ah)
Kód: E002-2861
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Není skladem
Možnosti doručení
NPL100-12 12V/100Ah záložní, bezúdržbový, VRLA, uzavřený, akumulátor od firmy YUASA. Technologie AGM. Určený nejen pro záložní zdroje UPS, EZS, EPS atd.
Detailní popis produktu
Napětí:
12 V
Kapacita 20hod.: 100 Ah
Max. vyb. proud 1 sec.: 1000 A
Max. vyb. proud 1 min.: 500 A
Optimální životnost: 10 let
Délka: 407 mm
Šířka: 172 mm
Výška s kontakty: 240 mm
Hmotnost: 39 kg
Typ pólu: plochý vývod mm
Použití: Dlouhá životnost
EZS, EPS
UPS
Všeobecné
Doplňkové parametry
Kategorie: Akumulátory
Modul: BaterieAkumulátor
Typ baterie: Záložní bezúdržbové;Motobaterie;Trakční
Napětí baterie: 12V