CISCO

157 položek celkem
Cisco Meraki Dual-band Omni Antennas
4 877 Kč

Cisco MA-ANT-20; Sada dvou všesměrových antén pro zlepšení bezdrátového připojení. Nabízí zisk 4 dBi v pásmu 2,4 GHz a 7 dBi v pásmu 5 GHz , disponují tedy komunikací na krátkou...

Kód: NAACSC1059
Cisco PWR-C5-600WAC= 600W AC Config 5 Power Supply
39 463 Kč

Cisco PWR-C5-600WAC=; Náhradní napájecí zdroj vhodný pro switche Cisco Catalyst 9200 . ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Výkon: 600 W; Vstup: AC 100–240 V, 50/60 Hz, 2,8–7 A;...

Kód: NAMCSC1013
Cisco 1100 Series Router Rackmount Wallmount Kit
2 765 Kč

Cisco ACS-1100-RM-19=; Montážní sada pro routery Cisco řady 111x. Montáž je možná do 19" racku nebo na stěnu. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Kompatibilita: routery Cisco řady 111x; Barva...

Kód: NARCSC1022
Cisco ISR1100 4P DSL Annex B/J Router w/ LTE Adv SMS/GPS EMEA & NA
42 775 Kč

Cisco C1116-4PLTEEA; Router Cisco C1116-4PLTEEA, který je součástí řady zařízení Cisco 1100 Series Integrated Services Routers (ISR), se softwarem Cisco IOS XE kombinuje...

Kód: NARCSC1021
Cisco Catalyst IE3200 Rugged Series - Network Essentials switch řízený   8 x 10/100/1000 + 2 x gigabit SFP
65 896 Kč

Cisco IE-3200-8T2S-E; Řízený switch řady IE3200 představuje profesionální řešení pro rozšíření síťové infrastruktury v náročných průmyslových podmínkách. Nabízí osm gigabitových...

Kód: NAPCSC1256
Cisco 2-Port Analog Telephone Adapter
8 661 Kč

Cisco ATA191-K9; Analogový telefonní adaptér ATA 191 mění tradiční telefonní či faxové zařízení na IP zařízení. Umožňuje tak běžným analogovým telefonům pracovat v telefonních...

Kód: TIPCSC1019
Cisco Unified SIP Phone 3905, Charcoal, Standard Handset
3 308 Kč

Cisco 3905 (CP-3905=); Základní IP telefon s podporou jedné hlasové linky a dvouřádkovým monochromatickým displejem s rozlišením 128 × 32 pixelů. Disponuje dvojicí Ethernetových...

Kód: TIPCSC1018
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module for SFP+ ports
19 518 Kč

Cisco 1000BASE-SX SFP; Rozšiřující SFP modul 1000Base-SX s duplexním LC konektorem určený pro kompatibilní zařízení. Tento modul pracuje na vlnové délce 850 nm . Modul poskytne...

Kód: NAOCSC1035
Cisco Embedded Wireless Controller on C9115AX Access Point
28 270 Kč

Cisco Catalyst 9115 (C9115AXI-EWC-E); 2pásmový Wi-Fi 6 access point založen na bezdrátové technologii 2,4 GHz a 5 GHz standardu 802.11ax (zpětně kompatibilní s...

Kód: NAACSC1056
Cisco IP Phone 8851   Telefon VoIP - SIP, RTCP, RTP, SRTP, SDP
20 255 Kč

Cisco 8851 (CP-8851-K9=); Moderní IP telefon s podporou deseti hlasových linek a 5" barevným displejem s rozlišením 800 × 480 pixelů. Disponuje dvojicí ethernetových RJ-45 portů...

Kód: TIPCSC1017
Cisco C9200L DNA Essentials, 48-port, 7 Year Term license
66 152 Kč

Cisco DNA Essentials 7 let; Licence DNA Essentials o délce 7 let pro 48portový switch Cisco Catalyst 9200L. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Určeno pro: Cisco Catalyst 9200L; Délka...

Kód: NALCSC1009
Cisco Wireless DNA On-Prem Advantage, 5Y Term Lic
21 888 Kč

Cisco DNA On-Prem Advantage 5 let; Licence DNA On-Prem Advantage o délce 5 let pro access pointy Cisco Catalyst 9100. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Určeno pro: Cisco Catalyst 9100;...

Kód: NALCSC1008
Cisco Essentials licence pro 24 portový swich na 7 let, C9200L-DNA-E-24-7Y
33 828 Kč

Cisco DNA Essentials 7 let; Licence DNA Essentials o délce 7 let pro 24portový switch Cisco Catalyst 9200. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Určeno pro: Cisco Catalyst 9200; Délka li...

Kód: NALCSC1007
Cisco MS120-24P Enterprise License and Support, 10 Year, pro P/N: MS120-24P-HW
12 514 Kč

Cisco Meraki MS120-24P Enterprise licence a podpora 10 let; Enterprise licence a podpora pro zařízení Cisco Meraki MS120-24P . Cisco Meraki je kompletní síťové řešení spravované...

Kód: NALCSC1005
Cisco MS120-48LP Enterprise License and Support, 10 Year, pro P/N: MS120-48LP-HW
19 444 Kč

Cisco Meraki MS120-48LP Enterprise licence a podpora 10 let; Enterprise licence a podpora pro zařízení Cisco Meraki MS120-48LP . Cisco Meraki je kompletní síťové řešení...

Kód: NALCSC1004
Cisco Meraki MS120-48LP   cloud managed switch, 48 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x gigabitů SFP - desktop,
68 573 Kč

Cisco Meraki MS120-48LP-HW; Spravovatelný 48portový PoE+ (802.3af/at) switch se čtyřmi SFP porty a pokročilými síťovými funkcemi. Své místo nalezne především v malé nebo středně...

Kód: NAPCSC1252
Cisco Meraki MS120-24P cloud managed switch 24 x 10/100/1000 + 4 x gigabitů SFP - desktop
43 948 Kč

Cisco Meraki MS120-24P-HW; Spravovatelný 24portový PoE+ (802.3af/at) switch se čtyřmi SFP porty a pokročilými síťovými funkcemi. Své místo nalezne především v malé nebo středně...

Kód: NAPCSC1253
Cisco Meraki Transceiver modul SFP (mini-GBIC), GigE - 1000Base-LX10, až 10 km, 1310 nm
22 879 Kč

Cisco MA-SFP-1GB-LX10; Rozšiřující SFP modul 1000Base-FX10 s duplexním LC konektorem určený pro kompatibilní zařízení. Tento modul je určený pro použití společně s produkty...

Kód: NAMCSC1012
Cisco Meraki MR Enterprise License, 10YR
18 087 Kč

Cisco Meraki MR Enterprise Cloud Controller; Licence k bezdrátovým produktům Cisco Meraki, zajišťuje přístup k managementu Access pointů. Sdružuje funkce do přehledného rozhraní...

Kód: NALCSC1006
Cisco Catalyst C1000-16P-E-2G-L   16x10/100/1000, 2xSFP, PoE
26 741 Kč

Cisco Catalyst C1000-16P-E-2G-L; Spravovatelný switch nabízející 16 portů RJ-45 s podporou PoE+ (802.3af/at) a 2 sloty SFP pro uplink. Celkový poskytnutý výkon pro napájení po...

Kód: NAPCSC1251
Cisco CBS350-24S-4G-EU   24xGbE SFP Slots, 2xGbE combo + 2xSFP, fanless
20 166 Kč

Cisco Business CBS350-24S-4G-EU; Spravovatelný switch nabízející 24× GbE port RJ-45, 2× GbE combo port RJ-45/SFP a 2× port SFP. Přepínací kapacita switche je 56 Gbps a rychlost...

Kód: NAPCSC1212
Cisco Catalyst C1000-8P-E-2G-L, 8x GbE, PoE, 2x 1G SFP
7 854 Kč

Cisco Catalyst C1000-8P-E-2G-L; Spravovatelný switch nabízející 8 portů RJ-45 s podporou PoE+ (802.3af/at) a 2 kombo porty SFP/RJ-45 pro uplink. Celkový poskytnutý výkon pro...

Kód: NAPCSC1250
Cisco CBS250-48P-4G-EU 48-port GE Smart Switch, 48x GbE RJ-45, 4x 1G SFP, PoE+ 370W
25 372 Kč

Cisco Business CBS250-48P-4G-EU; Spravovatelný PoE+ switch nabízející 48 portů GbE RJ-45 , 4 sloty SFP pro uplink a napájecí PoE budget 370 W (48 portů). Přepínací kapacita...

Kód: NAPCSC1164
Cisco CBS250-24T-4G-EU 24-port GE Smart Switch, 24x GbE RJ-45, 4x 1G SFP
7 251 Kč

Cisco Business CBS250-24T-4G-EU; Spravovatelný switch nabízející 24 portů GbE RJ-45 a 4 sloty SFP pro uplink. Přepínací kapacita switche je 56 Gbps a rychlost směrování činí...

Kód: NAPCSC1163
Cisco Catalyst switch WS-C2960CX-8PC-L   8 GE PoE+ 124W, 2x1G SFP, 2x1G Copper,  Lan Base
32 885 Kč

Cisco Catalyst WS-C2960CX-8PC-L; Kompaktní síťový přepínač, který slouží k rozšíření síťové infrastruktury a umožňuje přidat nová pracovní místa či připojit zařízení napájena...

Kód: NAPCSC1110
Cisco CP-7841-K9=  IP telefon, podsvícený displej, 2x 10/100/1000 Base-T RJ-45 funkce switche, PoE napájení
6 768 Kč

Cisco 7841 (CP-7841-K9=); Moderní IP telefon s podporou čtyř hlasových linek a 3,5" monochromatickým displejem s rozlišením 396 x 162 pixelů. Disponuje dvojicí Ethernetových...

Kód: TIPCSC1016
Cisco CP-8865-3PCC-K9=  IP telefon, barevný displej, 2x 10/100Base-T RJ-45 s funkcí switche, PoE napájení, 2x USB
7 998 Kč

Cisco 8865 (CP-8865-3PCC-K9=); Moderní IP telefon s podporou deseti hlasových linek, 5" barevným displejem s rozlišením 800 x 480 pixelů a nastavitelnou 720p kamerou . Disponuje...

Kód: TIPCSC1015
Cisco CP-8865-K9=  IP telefon, barevný displej, 2x 10/100Base-T RJ-45 s funkcí switche, PoE napájení, 2x USB
14 571 Kč

Cisco 8865 (CP-8865-K9=); Moderní IP telefon s podporou deseti hlasových linek, 5" barevným displejem s rozlišením 800 x 480 pixelů a nastavitelnou 720p kamerou . Disponuje...

Kód: TIPCSC1014
Cisco CP-8800-A-KEM=  28 tlačítek, kompatibilní s Cisco 8851/61
12 270 Kč

Cisco CP-8800-A-KEM=; Externí tlačítkový modul pro IP telefon série 8851 a 8861. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Displej: 2x 3,5", barevný TFT, rozlišení 320 x 480 px; Kompatibilita:...

Kód: TIPCSC1013
Cisco CP-6851-3PCC-K9= VoIP telefon, s displejem
Tip
3 534 Kč

Cisco CP-6851-3PCC-K9=; Výkonný drátový VoIP telefon se čtyři programovatelnými klávesami a až 256bitovým šifrováním . Telefon je vhodný pro zlepšení organizační komunikace a...

Kód: TIPCSC1011
Cisco CP-7861-K9= VoIP telefon, 2x LAN, 1x AUX, s displejem
Tip
7 069 Kč

Cisco CP-7861-K9=; Výkonný drátový VoIP telefon s podporou šestnácti hlasových linek a až 256bitovým šifrováním . Cisco 7861 je vhodný pro zlepšení organizační komunikace a...

Kód: TIPCSC1010
Cisco CP-7811-3PCC-K9 VoIP telefon, 2x LAN, s displejem
Tip
2 463 Kč

Cisco CP-7811-3PCC-K9; VoIP telefon s podporou jedné hlasové linky, vhodný pro zlepšení organizační komunikace. K dispozici je nepodsvícený displej s rozlišením 384 x 106 bodů....

Kód: TIPCSC1009
Cisco CP-8841-K9=   IP telefon, barevný displej
9 810 Kč

Cisco 8841; Moderní IP telefon s podporou pěti hlasových linek a 5" barevným displejem s rozlišením 800 x 480 pixelů. Disponuje dvojicí ethernetových RJ-45 portů s funkcí...

Kód: TIPCSC1007
Cisco CBS250-16P-2G-EU 16-port GE Smart Switch, 16x GbE RJ-45, 2x 1G SFP, PoE+ 120W
10 390 Kč

Cisco Business CBS250-16P-2G-EU; Spravovatelný PoE+ switch nabízející 16 portů GbE RJ-45 , 2 sloty SFP pro uplink a napájecí PoE budget 120 W (16 portů). Přepínací kapacita...

Kód: NAPCSC1156
Cisco CBS110-8T-D-EU 8-port GE Unmanaged Switch, Desktop
1 228 Kč

Cisco Business CBS110-8T-D-EU; Unmanaged switch nabízející 8 portů GbE RJ-45 . Přepínací kapacita switche je 16 Gbps a rychlost směrování činí 11,9 Mpps . Unmanaged - bez...

Kód: NAPCSC1155
Cisco CBS110-8PP-D-EU 8-port GE Unmanaged Switch, 4x PoE, Desktop
3 335 Kč

Cisco Business CBS110-8PP-D-EU; Unmanaged PoE switch nabízející 8 portů GbE RJ-45 a napájecí PoE budget 32 W (4 porty). Přepínací kapacita switche je 16 Gbps a rychlost...

Kód: NAPCSC1154
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 5 - 157 položek celkem