MIKROTIK

210 položek celkem
MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gps
671 Kč

MikroTik S-RJ01; Modulární jednotka určená pro Cloud Core Routery. RB-S-RJ01 umožňuje do SFP portu vložit zdířku pro konektor RJ-45. V případě Cloud Core Routeru CCR1072-1G-8S+...

Kód: NAOMKR1006
MikroTik 3 dBi/2,4 GHz, 7 dBi/5GHz, všesm. venkovní anténa, RSMA (2,4/ 5 GHz)
207 Kč

MikroTik HGO-antenna-OUT; Venkovní duální všesměrová anténa pro pásma 2,4 a 5 GHz. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ antény: všesměrová (360°); Frekvenční pásmo: 2,4 GHz, 5 GHz...

Kód: NATMKR0007
MikroTik DRP-LTM - DINrail PRO kit pro LtAP mini series
166 Kč

MikroTik DINrail PRO; Kovový držák na standardní lištu DIN 35 x 7,5 mm pro produkty Mikrotik série LtAP mini . Držák také umožňuje přichycení na stožár/trubku, a to pomocí...

Kód: NABMKR1177
MikroTik RouterBOARD wAP ac LTE6 kit, 4x 716MHz CPU, 128MB RAM, 2x Gbit LAN, 2.4+5GHz Wi-Fi, 2x2 MIMO, 2,5dBi anténa, L4
4 820 Kč

MikroTik wAP ac LTE6 kit; Excelentní AP s 360° pokrytím a integrovaným R11e-LTE6 modemem . Jednotka pracuje ve dvou frekvencích zároveň a je tak určené pro všechny typu...

Kód: NAAMKR1137
MikroTik Antenna kit LoRa, 6.5 dBi Omni, LoRa 824-960 MHz, SMA kabel
1 158 Kč

MikroTik Antenna kit LoRa; Všesměrová LoRa anténa se ziskem 6,5 dBi. Pracuje na frekvenci 824-960 MHz a disponuje odolností proti vodě dle IP66 . Součástí je 1 m SMA kabel s...

Kód: NATMKR0011
MikroTik Napájecí zdroj 24 V, 1,2 A pro RB (29W/spínaný)
246 Kč

MikroTik SAW30-240-1200GA; Napájecí zdroj 24 V, 1,2 A. Černá dvoulinka délky 1,5 m zakončená standardním kulatým napájecím konektorem 2,1 mm. Jedná se o velmi kvalitní zdroj...

Kód: NABMKR1152
MikroTik Náhradní/druhý Hot Swap zdroj pro RS320-8P-8B-4S+RM, 54,5V, 10,35A (600W)
Novinka
3 125 Kč

MikroTik G1483-0600WNB; Interní napájecí hot-swap zdroj pro PoE++ switch MikroTik CRS320-8P-8B-4S+RM . ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Výkon: 600 W; Výstupní napětí: 54,5 V;...

Kód: ZNRMKR0011
MikroTik Cloud Switch CRS520-4XS-16XQ-RM, 4x 2GHz CPU, 4GB RAM, 2x 10G LAN, 16x QSFP28, 4x SFP28, 2x PSU, L5
49 142 Kč

MikroTik Cloud Router Switch CRS520-4XS-16XQ-RM; Extrémně rychlý podnikový přepínač s extra výpočetním výkonem díky CPU řady CCR & nejlepší cena za 100gigabitový port na trhu!;...

Kód: NARMKR1027
MikroTik Switch CRS320-8P-8B-4S+R, 8x GbE PoE+, 8x GbE PoE++, 4x SFP+, RouterOS, L5, Rack (PoE budget max. 1150W)
Novinka
12 527 Kč

MikroTik Switch CRS320-8P-8B-4S+RM; Vysoce výkonný PoE++ (802.bt) switch pro snadné a cenově výhodné napájení bezpečnostních kamer 4K, reklamních panelů nebo dokonce...

Kód: NAPMKR1032
MikroTik LtAP mini LTE kit (2024), Wi-Fi 2,4 GHz b/g/n, 2/3/4G (LTE) modem, 3,5 dBi, 2x SIM slot, GPS, LAN, L4
Novinka
2 250 Kč

MikroTik LtAP mini LTE kit (2024); Malý, cenově dostupný přístupový bod odolný proti povětrnostním vlivům s vestavěným LTE modemem a GPS. Rozšiřte své vozidlo o možnost...

Kód: NAAMKR1039
3 870 Kč

POZOR: Nezapomen korektne vyplnit Typ, Vyrobce a PodTyp na zalozce Detail...

Kód: NAAMKR1165
MikroTik wAP ac LTE kit (2024), 4x 896MHz CPU, 128MB RAM, 2x Gbit LAN, 2.4+5GHz Wi-Fi, 2,5dBi anténa, L4
Novinka
3 821 Kč

MikroTik wAP ac LTE kit (2024); Nová revize úspěšného wAP ac LTE Kit modelu s LTE modemem EC200A-EU (Cat4 - 150 Mbps Downlink, 50 Mbps Uplink). Velkou předností je podpora...

Kód: NAAMKR1164
OPRAVENÉ - MikroTik netPower 16P 256 MB RAM, 800 MHz, 16x Gbit LAN PoE, 2x SFP+, L5
5 883 Kč

MikroTik netPower 16P (CRS318-16P-2S+OUT); Venkovní 18portový switch s 16 PoE porty a 2 SFP+ porty . Velkou předností je duální systém RouterOS/SwitchOS (Licence level 5 )....

Kód: NABMKR1149V
MikroTik L23UGSR-5HaxD2HaxD, 802.11a/g/n/ac/ax, GLAN, SFP, USB, 4xMMCX, L4
2 273 Kč

MikroTik L23UGSR-5HaxD2HaxD; MikroTik L23UGSR-5HaxD2HaxD je výkonná deska pro AP/CPE/PtP instalaci s 2,4 GHz/ 5 GHz Wi-Fi 6 (802.11ax) . Zařízení je vybaveno čtyřmi konektory...

Kód: NABMKR1207
MikroTik XS+85LC01D SFP28 optický modul , MM, 100m, 25G, 850nm
1 306 Kč

MikroTik S+85DLC03D; MiniGBIC modul pro multi-mode vlákna je ideálním řešením pro zakončení či vytvoření optické trasy. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 10 Gbps na...

Kód: NAOMKR1036
MikroTik RouterBOARD LHG LTE6 kit, 3/4G (LTE) modem, 17dBi, SIM slot, Gbit LAN, L3
Novinka
4 126 Kč

MikroTik LHG LTE6 kit; LHG LTE6 kit je venkovní jednotka s integrovaným LTE modemem Cat6 (LHGGR&FG621-EA) a přenosovou rychlostí až 300 Mbps (downlink) a 50 Mbps (uplink) ....

Kód: NABMKR1206
ROZBALENÉ - OPRAVENÉ - Mikrotik CloudCoreRouter CCR2216-1G-12XS-2XQ, 16x 2000MHz CPU, 16 GB RAM, 1x Gbit LAN, 12x SFP28, ...
60 546 Kč

MikroTik Cloud Core Router CCR2216-1G-12XS-2XQ; Cloud Core Router MikroTik se 16 GB paměti RAM a bezkonkurenčním výkonem, který poskytuje 16jádrový 64bitový ARM procesor AL73400...

Kód: NARMKR1021V
OPRAVENÉ - MikroTik Cube 60Pro ac, 1Gbit LAN, 11°, 802.11ay (60GHz/5GHz), L4
3 247 Kč

MikroTik Cube 60Pro ac; Kompaktní 60 GHz PtP jednotka s 5 GHz zálohou (Cube 60Pro ac) standardu 802.11ad/ay . Díky použitému pásmu není jednotka ovlivněna okolním rušením, a...

Kód: NABMKR1178V
OPRAVENÉ - ROZBALENÉ - MikroTik RouterBOARD wAP ac, r2, 4x 716 MHz CPU, 128MB RAM, 2x Gbit LAN, 2.4+5GHz Wi-Fi, 2x2 MIMO...
1 817 Kč

MikroTik wAP ac; Nová revize excelentního AP pro pokrytí exteriérů. Tento dvoupásmový přístupový bod pracuje na obou frekvencích zároveň, a je tak určený pro všechny typu...

Kód: NAAMKR1035V
Mikrotik RouterBOARD wAP LTE kit Upgrade, L4 (650MHz, 64MB RAM, 1xLAN, 1x 802.11n, 1x LTE) outdoor, SIM slot
2 290 Kč

MikroTik wAP LTE kit (2024); Nová revize úspěšného wAP LTE Kit modelu . Jedná se o ideální AP pro pokrytí zahrady, verandy a jiných venkovních prostor s LTE modemem (Cat4 - 150...

Kód: NAAMKR1038
MikroTik Cloud Router Switch CRS326-4C+20G+2Q+RM 650MHz, 2x 40 Gbps QSFP+, 20x 2,5 Gbps LAN, 4x Combo, L6, 2x PSU,1U
22 871 Kč

MikroTik CRS326-4C+20G+2Q+RM; Cloud Router Switch s 20× 2,5Gbit RJ-45, 4× Combo 10Gbit RJ-45/SFP+, 2× 40Gbit QSFP+ a dvěma RJ-45 porty (management a konzole) je ideální řešení,...

Kód: NAPMKR1031
MikroTik FTC11XG 10 Gbps media konvertor Eth/Optika, SFP+, SwOS
3 145 Kč

MikroTik FTC11XG; Konvertor z optických vláken na měděná vlákna umožňuje přeměnit 10gigabitová optická připojení SFP+ na 10gigabitový Ethernet RJ-45 . Je odolný vůči...

Kód: NACMKR0002
MikroTik XS+2733LC15D SFP/ SFP+/ SFP28, SM, 1270/ 1330nm, 15 km
7 950 Kč

MikroTik XS+2733LC15D; Sada dvou kombinovaných singlemode optických modulů ( 1,25G SFP, 10G SFP+, 25G SFP28 ), které pracují s vlnovými délkami 1270 nm a 1330 nm . Disponují...

Kód: NAOMKR1035
MikroTik RouterBOARD LtAP LR8 LTE6 kit, Wi-Fi 2,4 GHz b/g/n, 2/3/4G (LTE), 2,5 dBi, 3x SIM slot, GPS, LoRa, LAN, L4
6 432 Kč

MikroTik LtAP LR8 LTE6 kit; Access point v robustním provedení, s 360° pokrytím, integrovaným LTE6 modemem , podporou GPS a protokolu LoRa . Pracuje na frekvenci 2,4 GHz s...

Kód: NAAMKR1163
MikroTik XQ+CM0000-XS+ konvertor 100G QSFP28 na 25G SFP28
1 477 Kč

MikroTik XQ+CM0000-XS+; Převodník QSFP28 na SFP28 , který umožňuje používat SFP28 25G/10G/1G v portech QSFP28 100/40G. Jedná se o perfektní nákladově efektivní a energeticky...

Kód: NAOMKR1034
MikroTik Polohovatelný držák SXTsq-mount pro jednotky SXTsg
174 Kč

MikroTik SXTsq-mount; Praktický nastavitelný držák pro jednotky řady SXTsq , který lze připevnit na konzoli či stožár o průměru 20 až 50 mm . Montážní materiál je součástí...

Kód: NABMKR1204
MikroTik Chateau 5G R16, 5x GLAN, 2.4+5GHz, 802.11a/b/g/n/ac, USB, 5G, L4, indoor
10 980 Kč

MikroTik Chateau 5G R16; Domácí vysokorychlostní 5G router pracující v pásmech 2,4/5 GHz, LTE a 5G . Podporuje standard 802.11a/b/g/n/ac a TR-069 pro vzdálenou správu . V 5G...

Kód: NABMKR1203
MikroTik L11UG-5HaxD, 802.11a/n/ac/ax, 1x GLAN, USB, 2xMMCX, L4
1 815 Kč

MikroTik L11UG-5HaxD; MikroTik L11UG-5HaxD je výkonná deska pro AP/CPE/PtP instalaci s 5 GHz Wi-Fi 6 (802.11ax) . Zařízení je vybaveno výstupními konektory MMCX . Můžete přidat...

Kód: NABMKR1202
MikroTik mANTBox ax 15s, anténa MIMO 12/15 dBi, 90/60°, 1x Gbit LAN, SFP, 802.11a/b/g/n/ac/ (2,4 + 5 GHz), L4
4 167 Kč

MikroTik mANTBox ax 15s; Sektorová anténa od MikroTiku s integrovanou dvoupásmovou jednotkou a podporou standardů 802.11a/b/g/n/ac/ax . Jednotka s anténou se ziskem 12/15 dBi...

Kód: NAAMKR1162
MikroTik L11UG-5HaxD-NB NetBox 5 ax venkovní AP, 2x RSMA, USB, 802.11ax, L4 (5GHz)
2 632 Kč

MikroTik NetBox 5 ax; NetBox 5 ax je výkonné venkovní zařízení pro AP/CPE/PtP instalaci s 5 GHz Wi-Fi 6 (802.11ax) . Zařízení je vybaveno výstupními konektory SMA . Můžete...

Kód: NAAMKR1140
POUŽITÉ - OPRAVENÉ - MikroTik XQ+31LC02D QSFP28 optický modul, SM, 2km, 100Gbps
5 163 Kč

MikroTik XQ+31LC02D; Singlemode optický modul 100G QSFP28 , který pracuje s vlnovými délkami 1271, 1291, 1311 a 1331 nm . Disponuje LC konektory pro spojení na vzdálenost až 2...

Kód: NAOMKR1026V
OPRAVENÉ - ROZBALENÉ - MikroTik RouterBOARD cAP XL ac RBcAPGi-5acD2nD-XL  2,4/5GHz 802.11b/g/n/ac AP/HotSpot cAP ac
2 228 Kč

MikroTik cAP XL ac; Nová verze excelentního AP/HotSpotu pro pokrytí interiérů je vybavena anténami s vysokým ziskem, které zajišťují až o 100 % větší pokrytí plochy oproti...

Kód: NABMKR1171V
MikroTik LTE4 modem/ karta do slotu miniPCI-e
1 488 Kč

MikroTik R11eL-EC200A-EU; LTE modem ve formátu mini PCIe karty, který podporuje sítě LTE, 3G a 2G . Jedná se o kvalitní modem, který disponuje až 150 Mbps downlinkem a až 50...

Kód: NAKMKR0011
MikroTik RouterBOARD LtAP LTE6 kit (2023), Wi-Fi 2,4 GHz b/g/n, 3G/4G (LTE) modem, 2,5 dBi, 3x SIM slot, GPS, LAN, L4
4 559 Kč

MikroTik LtAP LTE6 kit (2023); Access point v robustním provedení, s 360° pokrytím, integrovaným LTE6 modemem a podporou GPS . Pracuje na frekvenci 2,4 GHz s podporou standardů...

Kód: NAAMKR1161
MikroTik CME Gateway  CAT-M/NB, 2x LAN, 2.4 GHz b/g/n, L4
2 058 Kč

Mikrotik CME22-2n-BG77; CME brána umožňuje odesílat data ze starších zařízení, např. u elektroměrů, přes mobilní síť . Pro efektivní mobilní připojení k internetu má k dispozici...

Kód: NABMKR1201
MikroTik LTE6 modem/ karta do slotu miniPCI-e
1 946 Kč

MikroTik R11eL-FG621-EA; LTE modem ve formátu mini PCIe karty. Podporuje technologie LTE a 3G . Jedná se o kvalitní modem, který disponuje až 300 Mbps downlinkem a až 50 Mbps...

Kód: NAKMKR0010
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 6 - 210 položek celkem