MIKROTIK

203 položek celkem
MikroTik 3 dBi/2,4 GHz, 7 dBi/5GHz, všesm. venkovní anténa, RSMA (2,4/ 5 GHz)
203 Kč

MikroTik HGO-antenna-OUT; Venkovní duální všesměrová anténa pro pásma 2,4 a 5 GHz. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ antény: všesměrová (360°); Frekvenční pásmo: 2,4 GHz, 5 GHz...

Kód: NATMKR0007
MikroTik DRP-LTM - DINrail PRO kit pro LtAP mini series
163 Kč

MikroTik DINrail PRO; Kovový držák na standardní lištu DIN 35 x 7,5 mm pro produkty Mikrotik série LtAP mini . Držák také umožňuje přichycení na stožár/trubku, a to pomocí...

Kód: NABMKR1177
MikroTik RouterBOARD wAP ac LTE6 kit, 4x 716MHz CPU, 128MB RAM, 2x Gbit LAN, 2.4+5GHz Wi-Fi, 2x2 MIMO, 2,5dBi anténa, L4
4 727 Kč

MikroTik wAP ac LTE6 kit; Excelentní AP s 360° pokrytím a integrovaným R11e-LTE6 modemem . Jednotka pracuje ve dvou frekvencích zároveň a je tak určené pro všechny typu...

Kód: NAAMKR1137
MikroTik Napájecí zdroj 24 V, 1,2 A pro RB (29W/spínaný)
241 Kč

MikroTik SAW30-240-1200GA; Napájecí zdroj 24 V, 1,2 A. Černá dvoulinka délky 1,5 m zakončená standardním kulatým napájecím konektorem 2,1 mm. Jedná se o velmi kvalitní zdroj...

Kód: NABMKR1152
OPRAVENÉ - ROZBALENÉ - MikroTik RouterBOARD wAP ac, r2, 4x 716 MHz CPU, 128MB RAM, 2x Gbit LAN, 2.4+5GHz Wi-Fi, 2x2 MIMO...
1 782 Kč

MikroTik wAP ac; Nová revize excelentního AP pro pokrytí exteriérů. Tento dvoupásmový přístupový bod pracuje na obou frekvencích zároveň, a je tak určený pro všechny typu...

Kód: NAAMKR1035V
Mikrotik RouterBOARD wAP LTE kit Upgrade, L4 (650MHz, 64MB RAM, 1xLAN, 1x 802.11n, 1x LTE) outdoor, SIM slot
2 286 Kč

MikroTik wAP LTE kit (2024); Nová revize úspěšného wAP LTE Kit modelu . Jedná se o ideální AP pro pokrytí zahrady, verandy a jiných venkovních prostor s LTE modemem (Cat4 - 150...

Kód: NAAMKR1038
MikroTik Cloud Router Switch CRS326-4C+20G+2Q+RM 650MHz, 2x 40 Gbps QSFP+, 20x 2,5 Gbps LAN, 4x Combo, L6, 2x PSU,1U
22 427 Kč

MikroTik CRS326-4C+20G+2Q+RM; Cloud Router Switch s 20× 2,5Gbit RJ-45, 4× Combo 10Gbit RJ-45/SFP+, 2× 40Gbit QSFP+ a dvěma RJ-45 porty (management a konzole) je ideální řešení,...

Kód: NAPMKR1031
MikroTik FTC11XG 10 Gbps media konvertor Eth/Optika, SFP+, SwOS
Novinka
3 137 Kč

MikroTik FTC11XG; Konvertor z optických vláken na měděná vlákna umožňuje přeměnit 10gigabitová optická připojení SFP+ na 10gigabitový Ethernet RJ-45 . Je odolný vůči...

Kód: NACMKR0002
MikroTik XS+2733LC15D SFP/ SFP+/ SFP28, SM, 1270/ 1330nm, 15 km
Novinka
7 795 Kč

MikroTik XS+2733LC15D; Sada dvou kombinovaných singlemode optických modulů ( 1,25G SFP, 10G SFP+, 25G SFP28 ), které pracují s vlnovými délkami 1270 nm a 1330 nm . Disponují...

Kód: NAOMKR1035
MikroTik RouterBOARD LtAP LR8 LTE6 kit, Wi-Fi 2,4 GHz b/g/n, 2/3/4G (LTE), 2,5 dBi, 3x SIM slot, GPS, LoRa, LAN, L4
6 418 Kč

MikroTik LtAP LR8 LTE6 kit; Access point v robustním provedení, s 360° pokrytím, integrovaným LTE6 modemem , podporou GPS a protokolu LoRa . Pracuje na frekvenci 2,4 GHz s...

Kód: NAAMKR1163
MikroTik XQ+CM0000-XS+ konvertor 100G QSFP28 na 25G SFP28
1 448 Kč

MikroTik XQ+CM0000-XS+; Převodník QSFP28 na SFP28 , který umožňuje používat SFP28 25G/10G/1G v portech QSFP28 100/40G. Jedná se o perfektní nákladově efektivní a energeticky...

Kód: NAOMKR1034
MikroTik Polohovatelný držák SXTsq-mount pro jednotky SXTsg
175 Kč

MikroTik SXTsq-mount; Praktický nastavitelný držák pro jednotky řady SXTsq , který lze připevnit na konzoli či stožár o průměru 20 až 50 mm . Montážní materiál je součástí...

Kód: NABMKR1204
POUŽITÉ - ROZBALENÉ - MikroTik RouterBOARD Chateau LTE12, 5x GLAN, 2.4+5GHz, 802.11a/b/g/n/ac, LTE, L4, indoor
4 600 Kč

MikroTik Chateau LTE12; Domácí LTE/Wi-Fi router pracující v pásmech 2,4 GHz, 5 GHz a LTE . Podporuje standard 802.11a/b/g/n/ac . V LTE pásmu dosahuje přenosových rychlostí až...

Kód: NABMKR1144V
MikroTik Chateau 5G R16, 5x GLAN, 2.4+5GHz, 802.11a/b/g/n/ac, USB, 5G, L4, indoor
10 767 Kč

MikroTik Chateau 5G R16; Domácí vysokorychlostní 5G router pracující v pásmech 2,4/5 GHz, LTE a 5G . Podporuje standard 802.11a/b/g/n/ac a TR-069 pro vzdálenou správu . V 5G...

Kód: NABMKR1203
MikroTik L11UG-5HaxD, 802.11a/n/ac/ax, 1x GLAN, USB, 2xMMCX, L4
1 780 Kč

MikroTik L11UG-5HaxD; MikroTik L11UG-5HaxD je výkonná deska pro AP/CPE/PtP instalaci s 5 GHz Wi-Fi 6 (802.11ax) . Zařízení je vybaveno výstupními konektory MMCX . Můžete přidat...

Kód: NABMKR1202
MikroTik mANTBox ax 15s, anténa MIMO 12/15 dBi, 90/60°, 1x Gbit LAN, SFP, 802.11a/b/g/n/ac/ (2,4 + 5 GHz), L4
4 086 Kč

MikroTik mANTBox ax 15s; Sektorová anténa od MikroTiku s integrovanou dvoupásmovou jednotkou a podporou standardů 802.11a/b/g/n/ac/ax . Jednotka s anténou se ziskem 12/15 dBi...

Kód: NAAMKR1162
MikroTik L11UG-5HaxD-NB NetBox 5 ax venkovní AP, 2x RSMA, USB, 802.11ax, L4 (5GHz)
2 581 Kč

MikroTik NetBox 5 ax; NetBox 5 ax je výkonné venkovní zařízení pro AP/CPE/PtP instalaci s 5 GHz Wi-Fi 6 (802.11ax) . Zařízení je vybaveno výstupními konektory SMA . Můžete...

Kód: NAAMKR1140
POUŽITÉ - OPRAVENÉ - MikroTik XQ+31LC02D QSFP28 optický modul, SM, 2km, 100Gbps
5 063 Kč

MikroTik XQ+31LC02D; Singlemode optický modul 100G QSFP28 , který pracuje s vlnovými délkami 1271, 1291, 1311 a 1331 nm . Disponuje LC konektory pro spojení na vzdálenost až 2...

Kód: NAOMKR1026V
OPRAVENÉ - ROZBALENÉ - MikroTik RouterBOARD cAP XL ac RBcAPGi-5acD2nD-XL  2,4/5GHz 802.11b/g/n/ac AP/HotSpot cAP ac
2 281 Kč

MikroTik cAP XL ac; Nová verze excelentního AP/HotSpotu pro pokrytí interiérů je vybavena anténami s vysokým ziskem, které zajišťují až o 100 % větší pokrytí plochy oproti...

Kód: NABMKR1171V
MikroTik LTE4 modem/ karta do slotu miniPCI-e
1 459 Kč

MikroTik R11eL-EC200A-EU; LTE modem ve formátu mini PCIe karty, který podporuje sítě LTE, 3G a 2G . Jedná se o kvalitní modem, který disponuje až 150 Mbps downlinkem a až 50...

Kód: NAKMKR0011
MikroTik RouterBOARD LtAP LTE6 kit (2023), Wi-Fi 2,4 GHz b/g/n, 3G/4G (LTE) modem, 2,5 dBi, 3x SIM slot, GPS, LAN, L4
4 470 Kč

MikroTik LtAP LTE6 kit (2023); Access point v robustním provedení, s 360° pokrytím, integrovaným LTE6 modemem a podporou GPS . Pracuje na frekvenci 2,4 GHz s podporou standardů...

Kód: NAAMKR1161
MikroTik CME Gateway  CAT-M/NB, 2x LAN, 2.4 GHz b/g/n, L4
2 018 Kč

Mikrotik CME22-2n-BG77; CME brána umožňuje odesílat data ze starších zařízení, např. u elektroměrů, přes mobilní síť . Pro efektivní mobilní připojení k internetu má k dispozici...

Kód: NABMKR1201
MikroTik LTE6 modem/ karta do slotu miniPCI-e
1 908 Kč

MikroTik R11eL-FG621-EA; LTE modem ve formátu mini PCIe karty. Podporuje technologie LTE a 3G . Jedná se o kvalitní modem, který disponuje až 300 Mbps downlinkem a až 50 Mbps...

Kód: NAKMKR0010
MikroTik RouterBOARD SXT LTE6 kit, klientská LTE jednotka, 9dBi, 2x SIM slot, 2x LAN PoE-in/out, L3
2 692 Kč

MikroTik SXT LTE6 kit (2023); Nová vylepšená verze jednotky SXT LTE6 kit; SXT LTE6 kit (2023) je venkovní jednotka s integrovaným LTE modemem Cat6 umožňující přenosové rychlosti...

Kód: NABMKR1200
MikroTik Cloud Router Switch CRS310-8G+2S+IN, 256MB RAM, 8x2,5 Gbit LAN, 2xSFP+, USB 3.0, vč. L5
4 936 Kč

MikroTik Cloud Router Switch CRS310-8G+2S+IN; Výkonný Cloud Router Switch s osmi 2,5GbE RJ-45 porty a dvěma 10G SFP+ sloty . Tento přepínač dokáže využít plný potenciál systému...

Kód: NAPMKR1030
MikroTik hAP ax lite LTE6, 4x GLAN, 2.4 GHz, 802.11b/g/n/ax Wi-Fi 6, LTE, ROS 7, L4, PSU, indoor
2 259 Kč

MikroTik hAP ax lite LTE6; Cenově nejdostupnější domácí LTE přístupový bod - malý, rychlý a dostatečně silný, aby využil výkon RouterOS v7!; MikroTik hAP ax lite LTE6 je Wi-Fi 6...

Kód: NABMKR1199
MikroTik Náhradní napájecí zdroj pro CRS328-24P-4S+RM
5 285 Kč

MikroTik G1070; Interní napájecí zdroj pro PoE switch MikroTik CRS328-24P-4S+RM . ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Výkon: 500 W; Výstupní napětí: 53 V nebo 26,5 V; Výstupn...

Kód: ZNRMKR0010
MikroTik Chateau LTE6, 5x GLAN, 2.4+5GHz, 802.11a/b/g/n/ac, USB 2.0, LTE 6, L4, indoor
3 206 Kč

MikroTik Chateau LTE6; Domácí vysokorychlostní LTE router pracující v pásmech 2,4 a 5 GHz + LTE (kategorie 6) . Podporuje standard 802.11a/b/g/n/ac a TR-069 pro vzdálenou správu...

Kód: NABMKR1198
MikroTik S-4554LC80D Gigabit MiniGBIC modul, SM, 80km, 1490nm,1550nm (SFP)
2 009 Kč

MikroTik S-4554LC80D; Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat...

Kód: NAOMKR1033
MikroTik S-55DLC80D SFP optický modul , SM, 80km, 1,25G, 1550Nm
810 Kč

MikroTik S-55DLC80D; Singlemode optický modul ( 1,25G SFP ), který pracuje s vlnovou délkou 1550 nm . Disponuje dvěma LC konektory pro spojení na vzdálenost až 80 km . ZÁKLA...

Kód: NAOMKR1032
Sada: MikroTik RouterBOARD Wireless Wire Dish, (60 GHz), 2ks + Kryt JRC JH-LHG 2ks
8 941 Kč

MikroTik Wireless Wire Dish + JH-LHG; Sada dvou jednotek Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit) a radomových krytů (JH-LHG). Kompletní 1,8 Gbps plně duplexní spoj v bezlicenčním...

Kód: NABMKR1155
MikroTik KNOT IoT Gateway  CAT-M/NB, Bluetooth, 2x LAN, 1x SIM, microUSB, 2.4 GHz b/g/n, L4
2 276 Kč

MikroTik KNOT; KNOT je univerzální zařízení se širokou škálou možností připojení a podporou protokolů či rozhraní. Jedná se o IoT Gateway , která využívá technologií Narrow Band...

Kód: NABMKR1162
MikroTik RouterBOARD RBD53iG-5HacD2HnD, hAP ac3, 5x GLAN, 2.4+5Ghz, 802.11b/g/n/ac, ROSL4, USB, PSU, indoor
2 500 Kč

MikroTik hAP ac3; MikroTik hAP ac 3 je dvoupásmový Wi-Fi router s pěti gigabitovými RJ-45 porty. Elegantní černé šasí z něj dělají výborný router do domácnosti i kanceláře....

Kód: NABMKR1153
Mikrotik cAP-2nD  stropní AP / OS L4, 1xLAN, 2.4Ghz 802.11b/g/n, plast. krabice, napájecí adaptér
1 139 Kč

MikroTik cAP-2nD; RouterBoard od MikroTiku, určený pro hotely, nákupní centra, letiště, ale i pro kanceláře a domácnosti. Díky podpoře centrální správy CAPsMAN lze snadno...

Kód: NAAMKR1015
MikroTik RouterBOARD Metal 52 ac outdoor AP/klient 2,4/5 GHz (802.11b/g/n/a/ac), 1x LAN, 64MB, L4
2 677 Kč

MikroTik Metal 52 ac; Outdoorová jednotka v robustním provedení navíc s velmi vysokým výkonem a podporou standardů 802.11b/g/n/a/ac. Svojí konstrukcí se hodí do extrémních...

Kód: NAAMKR1012
MikroTik RouterBOARD RBmAPL-2nD, mAP lite, ROS L4, 1xLAN, plast. krabice, napájecí adaptér
738 Kč

MikroTik mAP lite; Miniaturní AP od MikroTiku, které se skvěle hodí jak do domácnosti, tak i do kanceláře. Mezi přednosti patří výkonná integrovaná Wi-Fi, podpora PoE ve...

Kód: NAAMKR1011
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 6 - 203 položek celkem