SOLARIX

232 položek celkem
Solarix keystone c5e UTP RJ45 černý samořezný  SXKJ-5E-UTP-BK-SA
Tip
46 Kč

Solarix keystone UTP RJ45 cat.5e samořezný; Samořezný nestíněný keystone CAT5E, černý. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Kategorie: cat.5e; Barva: černá;...

Kód: ACNET0907
Solarix Kabel Patch UTP c5e 0,5m šedá
18 Kč

Solarix patch kabel UTP cat.5E, 0,5 m; Patch kabel je vyrobený s tzv. litou ochranou , která zajišťuje pevné přilnutí konektoru k ochraně a také snižuje hodnoty přeslechu mezi...

Kód: ACKABE5046
Solarix Kabel Patch 10G SFTP, LS0H c6A, 0,5m, šedá non-snag-proof
81 Kč

Solarix patch kabel SFTP cat.6A, 0,5 m; Stíněný patch kabel, který je přizpůsoben zvýšeným požadavkům na přenosové vlastnosti protokolu 10GBaseT . Patch kabel je vyroben s tzv....

Kód: ACKABE5062
Solarix 19" Neosazený modulární patch panel 24 portů 1U SX24M-0-STP-BK-UNI-N
447 Kč

Solarix SX24M-0-STP-BK-UNI-N; Univerzální neosazený patch panel velikosti 1U určený pro 24 keystonů (Cat5e/6/6a) Solarix. Patch panel Solarix s označením SX24M-0-STP-BK-UNI-N je...

Kód: ACNET1814
Solarix Kabel Patch 10G SFTP, LS0H c6A, 1m, šedá non-snag-proof
91 Kč

Solarix patch kabel SFTP cat.6A, 1 m; Stíněný patch kabel, který je přizpůsoben zvýšeným požadavkům na přenosové vlastnosti protokolu 10GBaseT . Patch kabel je vyroben s tzv....

Kód: ACKABE5063
Solarix Kabel Patch UTP c5e 2m šedá
35 Kč

Solarix patch kabel UTP cat.5E, 2 m; Patch kabel je vyrobený s tzv. litou ochranou , která zajišťuje pevné přilnutí konektoru k ochraně a také snižuje hodnoty přeslechu mezi...

Kód: ACKABE5060
Solarix Keystone - multipack 24ks - 10G CAT6A STP RJ45 černý samořezný SXKJ-10G-STP-BK-SA
2 608 Kč

Solarix keystone 25286912 24 ks; Samořezný stínění keystone CAT6A se vyznačuje velmi jednoduchou instalací, ke které není nutné použít zařezávací nástroj. Keyston je osazen 180°...

Kód: ACNET6990
Solarix keystone c5e STP RJ45 černý pro kleště  SXKJ-5E-STP-BK-NA - multipack 24ks
Tip
1 589 Kč

Solarix keystone STP RJ45 c5e rychlozařezávací 24 ks; Rychlozařezávací stíněný keystone CAT5e pro kleště SXKJ-NA-BU. Balení obsahuje 24 kusů. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Počet ks v...

Kód: ACNET0918
Solarix ochrana RJ45 non-snag proof bílá S45NSP-WH
4 Kč

Solarix S45NSP-WH; Gumová krytka pro profesionálnější zakonektorování konektoru RJ-45 s výřezem . Chrání konektor před poškozením a prašností. Ochrany se vyznačují dlouhou...

Kód: ACNET7916
Solarix keystone c6 UTP RJ45 černý pro kleště  SXKJ-NA-BU SXKJ-6-UTP-BK-NA - 24ks multipack
Tip
2 020 Kč

Solarix keystone UTP RJ45 cat6 rychlozařezávací 24 ks; Rychlozařezávací nestíněný keystone CAT6, černý, pro kleště SXKJ-NA-BU. Balení obsahuje 24 kusů. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...

Kód: ACNET0917
Solarix Zafukovací kabel MINI 04vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-4-OS-HDPE
Tip
7 Kč

Solarix MINI 4 vlákna 9/125; Zafukovací optický kabel s třídou reakce na oheň F ca je díky svým rozměrům a vysoce viskóznímu HDPE plášti , který umožňuje snadné klouzání kabelu...

Kód: ACNETO027
Solarix Patch panel 24 x RJ45 CAT5E STP černý 1U SX24-5E-STP-BK-N
Tip
1 475 Kč

Solarix SX24-5E-STP-BK-N; Stíněný patch panel Cat5e 24 portů s vyvazovací lištou. Patch panel Solarix SX24-5E-STP-BK-N je panel osazený 24 porty RJ-45 , jehož součástí je...

Kód: ACNET1946
Solarix Patch kabel CAT6 SFTP PVC 2m zelený snag-proof C6-315GR-2MB
91 Kč

Solarix CAT6 SFTP PVC 2 m zelený; Patch kabel Solarix kategorie CAT6 se dvěma konektory RJ-45, pro propojování síťových zařízení. Délka kabelu je 2 m. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...

Kód: ACKABE7919
Solarix SX9-2-5E-UTP-WH Ethernetová Zásuvka pod omítku 2xRJ45 STP c5e
130 Kč

Solarix SX9-2-5E-UTP-WH; Nestíněná dvouportová zásuvka SX9 kategorie 5e, bílá. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ konektoru: RJ-45; Počet konektorů: 2; Kategorie: 5e...

Kód: ACNET2488
Solarix vana optická 10" 1U BK včetně čela SC 10 portů simplex FO-10-1-10SCS-B
390 Kč

Solarix FO-10-1-10SCS-B; Optická vana k ukončení optických kabelů v datových rozvaděčích s upevněním do 10" rámů. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Barva: černá; Velikost: 10", 1U...

Kód: SOPSOL1011
Solarix Patch kabel 9/125 SCupc/LCupc SM OS 20m duplex
307 Kč

Solarix 9/125 SCupc/LCupc SM OS 20 m; Optický patch kabel v duplexním provedení se singlemodovým vláknem 9/125 µm. Kabel je délky 20 m a je zakončený konektory SC/LC, broušení...

Kód: SOPSOL1009
Solarix Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 10m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-10M-D
223 Kč

Solarix 9/125 LCupc/LCupc SM OS 10 m; Optický patch kabel v duplexním provedení se singlemodovým vláknem 9/125 µm. Kabel je délky 10 m a je zakončený konektory LC/LC, broušení...

Kód: SOPSOL1008
Solarix Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-2M-D
158 Kč

Solarix 9/125 LCupc/LCupc SM OS 2 m; Optický patch kabel v duplexním provedení se singlemodovým vláknem 9/125 µm. Kabel je délky 2 m a je zakončený konektory LC/LC, broušení...

Kód: SOPSOL1007
Solarix optický kabel DROP1000 24vl 9/125 4,0mm LS0H Fca černý, 500m, SXKO-DROP-24-OS-LS0H
15 203 Kč

Solarix DROP1000 24 vláken 9/125; Optický kabel s třídou reakce na oheň Eca je vhodný pro vnitřní i venkovní instalace. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LS0H , je...

Kód: SOPSOL1004
Solarix optický kabel DROP1000 24vl 9/125 4,0mm LS0H Eca černý - 1m SXKO-DROP-24-OS-LS0H
30 Kč

Solarix DROP1000 24 vláken 9/125; Optický kabel s třídou reakce na oheň Eca je vhodný pro vnitřní i venkovní instalace. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LS0H , je...

Kód: SOPSOL1003
Solarix optická vana 19" s výsuvnou policí uzavíratelná klapkami 1U BK FOS2-1U-B
878 Kč

Solarix FOS2-1U-B; Optická vana k ukončení optických kabelů v datových rozvaděčích s upevněním do 19" rámů. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Barva: černá; Velikost: 19", 1U...

Kód: SOPSOL1001
Solarix vana optická 10" 1U BK včetně čela ST 10 portů simplex FO-10-1-10ST-B
390 Kč

Solarix FO-10-1-10ST-B; Optická vana k ukončení optických kabelů v datových rozvaděčích s upevněním do 10" rámů. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Barva: černá; Velikost: 10", 1U...

Kód: SOPSOL1012
Solarix Eth.Zás. pod om. 2xRJ45 STP c5e úhel 45
149 Kč

Solarix SX9-2-5E-STP-WH; Stíněná dvouportová zásuvka SX9 kategorie 5E, bílá. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ konektoru: RJ-45; Počet konektorů: 2; Kategorie: 5E...

Kód: ACNET2400
Solarix Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-1M-D
147 Kč

Solarix 9/125 LCupc/LCupc SM OS 1 m; Optický patch kabel v duplexním provedení se singlemodovým vláknem 9/125 µm. Kabel je délky 1 m a je zakončený konektory LC/LC, broušení...

Kód: SOPSOL1010
Solarix Čelo optické vany 1U pro 12 SC simplex/LC duplex/E2000 BK s montážními otvory v2 FP2-1U-12SCS-B
110 Kč

Solarix FP2-1U-12SCS-B; Čelo optické vany vhodné pro optickou vanu s výsuvnou policí uzavíratelnou klapkami. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Velikost: 1U; Typ optických spojek: SC...

Kód: SOPSOL1005
Solarix čelo optické vany 1U pro 12 SC duplex BK s montážními otvory v2 FP2-1U-12SCD-B
117 Kč

Solarix FP2-1U-12SCD-B; Čelo optické vany vhodné pro optickou vanu s výsuvnou policí uzavíratelnou klapkami. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Velikost: 1U; Typ optických spojek: SC...

Kód: SOPSOL1002
Solarix univerzální sada rohů podstavců výšky 100mm vč. montážní sady, RAL7035
583 Kč

Solarix POD-SR-1-G; Univerzální sada rohů podstavců výšky 100 mm vč. montážní sady RAL7035; Modulární podstavce jsou určeny pro montáž pod stojanové rozvaděče řady LC-50, LC-30...

Kód: NOSSOL1004
Solarix spojka SC/SC simplexní, SM 09/125, OS1, SXAD-SC-PC-OS-S
Tip
9 Kč

Solarix SC SM OS1 simplex SXAD-SC-PC-OS1-S; Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým...

Kód: NOSSOL1002
Solarix spojka LC/LC duplexní, SM 09/125, OS1, SXAD-LC-PC-OS-D
Tip
27 Kč

Solarix LC SM OS1 duplex SXAD-LC-PC-OS-D; Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým...

Kód: NOSSOL1001
Solarix pigtail 9/125 LCupc SM OS2 1,5m G.657A2 SXPI-LC-UPC-OS2-1,5M-G657A2
38 Kč

Solarix optický pigtail SM 70221459; Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...

Kód: NOISOL1005
Solarix pigtail 50/125 LCpc/SCpc MM OM2 1m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM2-1M-D
141 Kč

Solarix LC/SC 50/125 1m; Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení...

Kód: NOISOL1004
Solarix pigtail LC pc, MM 50/125, 1,5m, balení 12ks barevně rozlišeno,  SXPI-LC-PC-OM2-1,5M-12PCK
Tip
436 Kč

Solarix pigtail LC pc; Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Konektor: LC;...

Kód: NOISOL1003
Solarix pigtail SC pc, SM 09/125, 1,5m, balení 12ks barevně rozlišeno,  SXPI-SC-PC-OS-1,5M-12PCK
Tip
424 Kč

Solarix pigtail SC pc SM OS1; Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Konektor:...

Kód: NOISOL1001
Solarix spojka SC/SM duplexní, SM 09/125, OS1, SXAD-SC-PC-OS1-D
Tip
18 Kč

Solarix SXAD-SC-PC-OS1-D; Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem....

Kód: NOSSOL1003
Solarix pigtail LC pc, SM 09/125, 1,5m, balení 12ks barevně rozlišeno,  SXPI-LC-PC-OS-1,5M-12PCK
Tip
424 Kč

Solarix pigtail LC pc SM OS1; Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Konektor:...

Kód: NOISOL1002
Solarix keystone c5e STP RJ45 černý pro kleště  SXKJ-NA-BU SXKJ-5E-STP-BK-NA
Tip
70 Kč

Solarix keystone STP RJ45 cat.5e rychlozařezávací; Rychlozařezávací stíněný keystone CAT5E, pro kleště SXKJ-NA-BU. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Kategorie: CAT5E; Barva: černá (vnit...

Kód: ACNET0912
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 7 - 232 položek celkem