ZOSI

 Aplikace ZOSI

Informace o oplikaci ZOSI smart

 

ZOSI Technology je výrobcem, který se již přes 15 let věnuje hlubokému studiu průmyslu videodohledu. Naše týmová práce je založena na soustředění a energii, kterou vkládáme do přinášení nejnovější a nejlepší video technologie našim zákazníkům. Díky naší neúnavné práci a neustálému úsilí jsme se vypracovali do popředí trhu chytrých domácností.

Jako technologická společnost jsme se rozhodli každoročně investovat 8 % našeho ročního obratu do výzkumu a vývoje. To nám umožňuje pokračovat v inovaci našich produktů a zůstat v popředí v oblasti moderní technologie. Naše snaha o neustálé zlepšování a inovaci nás vedla k vytvoření řady DIY bezpečnostních produktů. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby byly snadno instalovatelné a uživatelsky přívětivé, což zaručuje, že i technicky méně zdatní uživatelé je mohou snadno používat.

V ZOSI Technology si velmi vážíme našich zákazníků a věříme, že poskytování bezplatné poprodejní podpory a místní záruční služby je nezbytné pro udržení a budování silných vztahů s našimi zákazníky. Naše mise spočívá v tom, neustále vyvíjet dostupné a snadno použitelné bezpečnostní produkty a zároveň poskytovat našim zákazníkům spolehlivé a uklidňující služby.

Vycházíme z požadavků trhu a potřeb našich zákazníků a i nadále vynakládáme velké úsilí na naše výzkumné a vývojové projekty. Ujišťujeme se, že jsme vždy v kroku s globálními trendy na trhu, abychom mohli poskytovat našim zákazníkům nejmodernější bezpečnostní produkty.

Naše hlavní priorita je nejen chránit domácnosti a firemní majetek našich zákazníků, ale také poskytnout jim klid a jistotu. Jsme zavázáni postarat se o to, na čem našim zákazníkům nejvíce záleží - jejich bezpečnost a pohodlí. Při komunikaci s našimi zákazníky vždy upřednostňujeme přátelský a pomocný přístup.