ZyXEL SFP10G-SR 10G SFP+ modul/ Wavelength 850nm/ Short range (300m)/ Double LC connector
Kód: NETZ3418
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží

Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci

Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL

Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den

Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií

Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem
Detailní popis produktu
ZyXEL SFP10G-SRSnadno připojitelný s maximální flexibilitou, nízký ztrátový výkon, kompaktní velikost, vysoká hustota portů.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Formát: SFP+
Rychlost: 10 Gbps
Typ: multi mode
Vzdálenost: max. 300 m
Tx/Rx: 850 nm
Konektor: LC duplex
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moduly SFP |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 4718937567669 |
| Dosah: | 300 m |
| Provedení: | duplex |
| Rychlost SFP modulu: | 10 Gbps |
| Typ modulu: | SFP+ |
| Typ vlákna: | multimode |
| Výrobce: | ZyXEL |
| Typ konektoru: | LC |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Dosah: | 300 m |
| Výrobce: | ZyXEL |
| Provedení: | duplex |
| Typ modulu: | SFP+ |
| Typ vlákna: | multimode |
| Typ konektoru: | LC |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Rychlost SFP modulu: | 10 Gbps |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
