DS-KAW50-1
Kód: 94630
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
DS-KAW50-1
Pouze pro přihlášené
Možnosti doručení
Zdroj pro dveřní stanice - 4.17A
Detailní popis produktu
Zdroj pro dveřní stanice - 100-240VAC, Výstupní napětí 12VDC, 4,17A
  • Ochrana proti zkratu a přepětí
  • LED indikace napájení
  • Dlouhá životnost elektronických kondenzátorů
  • Vstupní napětí: 100-240VAC
  • Výstupní napětí 12VDC
  • Výstupní proud 4,17A
  • Výkon 50W
  • Hluk a zvlnění <150mVpp
  • Rozsah nastavení napětí 11-14Vdc
  • Pracovní teplota -10°C +70°C, pracovní vlhkost: <95%
  • Rozměry: 98 x 97 x 38 mm