HPE 12TB SATA 6G Midline 7.2K LFF (3.5in) LP 1yr Wty Helium 512e Digitally Signed Firmware HDD
Kód: SERVHP0263
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží

Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci

Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL

Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den

Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií

Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Disky pro servery |
|---|---|
| Záruka: | 12 |
| EAN: | 4549821150595 |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Formát HDD: | 3,5" |
| HDD kapacita (GB): | 12000 |
| Rozměry: | 156,6 × 105,5 × 26,1 mm |
| SATA III (počet): | 1 |
| Technologie SSD: | ne |
| Výrobce: | HP Enterprise |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 12 |
| Otáčky – Pevný disk (ot/min): | 7200 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Rozměry: | 156,6 × 105,5 × 26,1 mm |
| Výrobce: | HP Enterprise |
| Formát HDD: | 3,5" |
| Zpracováno: | Schváleno |
| SATA III (počet): | 1 |
| HDD kapacita (GB): | 12000 |
| Technologie SSD: | ne |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 12 |
| Otáčky – Pevný disk (ot/min): | 7200 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
