Planet FT-806B20, konvertor 10/100Base-TX/100FX, WDM,1550 nm
Kód: NETPLA1402





Související produkty
Detailní popis produktu
PLANET FT-806B20Fast Ethernet konvertor/přepínač 10/100Base-TX-100Base-FX, konektor SC simplexní, max 20 km, full duplex, singlemode, obousměrný přenos po jednom vlákně (WDM). Vysílá na 1550 nm, přijímá na 1310 nm. Propagace závady LLR.
Konvertory WDM (Wavelength Division Multiplexing) dovolující provozovat Fast Ethernet po jediném optickém vlákně. Dovolují tak okamžitě zdvojnásobit kapacitu již položených optických tras. Konvertují metalický Fast Ethernet 100Base-T na optický 100Base-FX. Díky tomu, že se jedná o skutečné přepínače, jsou jednotlivé propojované síťové segmenty vždy kolizně odděleny, a tudíž jejich dosah je vždy maximální.
Pro správnou funkci je třeba zakoupit zařízení v páru, tzn. jeden FT-806A a jeden FT-806B. Každé z nich přijímá a vysílá na jiné světelné vlnové délce. Konvertory jsou určeny pro single módová vlákna, mají dosah 20 km.
Vlastnosti:
- vysílá na 1550 nm, přijímá na 1310 nm
- podpora LFP (link fault pass through)
- LLCF (link loss carry forward)
- LLR (link loss return)
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Porty:
1 x 10/100Base-TX, RJ-45
1 x 100Base-FX, SC konektor, dosah 20 km
Soulad s normami: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Napájení: z externího adaptéru, 5 V DC/ 2 A
Provozní teplota: 0 až 50 °C, vlhkost <90 %
Rozměry: 97 x 69 x 26 mm
Hmotnost: 200 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LAN/optika |
|---|---|
| Záruka: | 26 |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 8592457208761 |
| Barva: | černá |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Hmotnost (g): | 200 |
| Konverze: | LAN/optika |
| Management: | ne |
| Provedení: | samostatně stojící |
| Rozměry: | 97 × 69 × 26 mm |
| Rychlost portů – metalická: | 100 Mb/s |
| Rychlost portů – optická: | 100 Mb/s |
| Rychlost pro krátké vedení <300 m: | 100 Mb/s |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
| Typ konektoru: | WDM SC |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Barva: | černá |
| Rozměry: | 97 × 69 × 26 mm |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Konverze: | LAN/optika |
| Provedení: | samostatně stojící |
| Hmotnost (g): | 200 |
| Management: | ne |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Typ konektoru: | WDM SC |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Rychlost portů – optická: | 100 Mb/s |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
| Rychlost portů – metalická: | 100 Mb/s |
| Rychlost pro krátké vedení <300 m: | 100 Mb/s |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.

Celkový přehled konvertorů
Ostatní download