Planet HPOE-1200G PoE injektor 12x 1Gb, 802.3at 30/340W, PING watchdog+scheduler
Kód: NETPLA1100





Související produkty
Detailní popis produktu
PLANET HPOE-1200G12portový konvertor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Přidává napájení do nepoužívaných vodičů pro sítě 1000Base-T. Standard 802.3at. 12 portů data-in, 12 portů data+power out.
PoE (power over ethernet) Injektor HUB pro napájení zařízení po ethernetu podle IEEE 802.3af a vícepříkonových zařízení IEEE 802.3at. Je navržen pro napájení zařízení jako jsou PTZ nebo Speedome IP kamery, WiFi přístupové body nebo VoIP telefony. K dispozici je celkem 12 portů s celkovým výstupním výkonem 340 W, injektor je průchozí, napájení přidružuje na již stávájící ethernet Cat5/5e/6 vedení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 24× RJ-45 10/100/1000 Mbps : 12× Data input, 12× PoE (Data + Power) output
Celkový napájecí výkon: do 360 W, IEEE 802.3at, IEEE 802.3af
Zatížitelnost portu: až 15,4 W
Napájení: 100–240 V AC, 50/60 Hz, 6 A
Provozní teplota: 0 až 50 °C
Rozměry: 440 × 300 × 44 mm
Hmotnost: 4,27 kg

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Síťové prvky |
|---|---|
| Záruka: | 38 |
| Hmotnost: | 5.16 kg |
| EAN: | 4711213688171 |
| Barva: | černá |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Gigabit LAN: | ano |
| Hmotnost (g): | 4270 |
| LAN: | ano |
| Napájení zařízení: | interní zdroj |
| Norma: | 802.3at |
| Počet PoE portů: | 12 |
| PoE vlastnosti: | Ping/watchdog;scheduler/plánovač |
| Použití v exteriéru: | ne |
| RJ-45 (počet): | 24 |
| Rozměry: | 440 × 300 × 44 mm |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| LAN: | ano |
| Barva: | černá |
| Norma: | 802.3at |
| Rozměry: | 440 × 300 × 44 mm |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Hmotnost (g): | 4270 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Gigabit LAN: | ano |
| RJ-45 (počet): | 24 |
| PoE vlastnosti: | Ping/watchdog;scheduler/plánovač |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Počet PoE portů: | 12 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Napájení zařízení: | interní zdroj |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.

Info
Ostatní download