Planet POE-161S, PoE splitter, IEEE802.3at, výstup DC 5V/12V, 30W, Gigabit
Kód: NETPLA1034





Související produkty
Detailní popis produktu
PLANET POE-161SKonvertor pro napájení po ethernetovém kabelu standardu IEEE 802.3at (splitter, výstup 5V/12V SS).
Podpora IEEE 802.3 / 802.3u / 802.3ab, 10/100/1000Base-T. Montáž na zeď, plastová skříňka.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 2× RJ-45 10/100/1000 Mbps : 1× PoE vstup (data + napájení), 1× Data + Power výstup
Celkový napájecí výkon: 5 V DC/ 12 V DC
Napájení: 802.3at PoE+ 52–56 V DC
Provozní teplota: 0 až 50 °C
Rozměry: 94,75 × 72,38 × 31 mm
Hmotnost: 108 g




Doplňkové parametry
| Kategorie: | PoE splitery |
|---|---|
| Záruka: | 38 |
| Hmotnost: | 0.308 kg |
| EAN: | 4711213685415 |
| Barva: | bílá |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Hmotnost (g): | 108 |
| Norma: | 802.3at |
| Počet PoE portů: | 1 |
| Použití v exteriéru: | ne |
| RJ-45 (počet): | 2 |
| Rozměry: | 94,75 × 72,38 × 31 mm |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Barva: | bílá |
| Norma: | 802.3at |
| Rozměry: | 94,75 × 72,38 × 31 mm |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Hmotnost (g): | 108 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| RJ-45 (počet): | 2 |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Počet PoE portů: | 1 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.

Prezentace použití
Ostatní download