Planet POE-163 PoE injektor IEEE802.3at, 30W, 1000Base-T, na zeď
Kód: NETPLA1074





Související produkty
Detailní popis produktu
PLANET POE-163Gigabitový konvertor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Část pro napájení vzdálených zařízení standardu 802.3at (injektor) do příkonu až 30W.
Instaluje se na zeď nebo na desku. Interní napájecí zdroj.
"Power over Ethernet Injector" IEEE 802.3at s maximální zatížitelností 30 W pro napájení zařízení po ethernetu. Designovaný pro použití s kamerami PTZ, dotykovými monitory, VoIP aparáty nebo WiFi přístupovými body.
Napájení PoE lze realizovat i na gigabitovém ethernetu, podporuje IEEE 802.3 / 802.3u / 802.3ab, 10/100/1000Base-T.
Injektor je zpětně kompatibilní s předchozí generací IEEE 802.3af. Pokud napájené zařízení nemá možnost být napájeno pomocí PoE IEEE802.3at tak budete potřebovat splitter. Máte-li zařízení které je možno napájet přes PoE 802.3af/802.3at potřebujete pouze POE-163.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 2× RJ-45 10/100/1000 Mbps : 1× Data input, 1× PoE output (Data + Power)
Celkový napájecí výkon: do 30 W, IEEE 802.3at
Zatížitelnost portu: až 30 W
Napájení: 52–56 V DC
Provozní teplota: 0 až 50 °C
Rozměry: 115 × 62,5 × 31 mm
Hmotnost: 185 g
Příklady použití:




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Síťové prvky |
|---|---|
| Záruka: | 38 |
| Hmotnost: | 0.387 kg |
| EAN: | 4711213689345 |
| Barva: | černá |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Gigabit LAN: | ano |
| Hmotnost (g): | 185 |
| LAN: | ano |
| Napájení zařízení: | interní zdroj |
| Norma: | 802.3at |
| Počet PoE portů: | 1 |
| Použití v exteriéru: | ne |
| RJ-45 (počet): | 2 |
| Rozměry: | 115 × 62,5 × 31 mm |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| LAN: | ano |
| Barva: | černá |
| Norma: | 802.3at |
| Rozměry: | 115 × 62,5 × 31 mm |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Hmotnost (g): | 185 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Gigabit LAN: | ano |
| RJ-45 (počet): | 2 |
| Rychlost portů: | 1 Gb/s |
| Počet PoE portů: | 1 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Napájení zařízení: | interní zdroj |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.

Info a použití
Ostatní download