Planet POE-165 PoE injektor IEEE802.3at, 30W, 1G/2,5G/5G, na zeď
Kód: NETPLA2390





Související produkty
Detailní popis produktu
PLANET POE-165Konvertor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Část pro napájení vzdálených zařízení standardu 802.3at (injektor) do příkonu až 30 W.
Instaluje se na zeď nebo na desku. Interní napájecí zdroj.
"Power over Ethernet Injector" IEEE 802.3at s maximální zatížitelností 30 W pro napájení zařízení po ethernetu. Designovaný pro použití s kamerami PTZ, dotykovými monitory, VoIP aparáty nebo Wi-Fi přístupovými body. Napájení PoE lze realizovat i na gigabitovém ethernetu, podporuje IEEE 802.3 / 802.3u / 802.3ab / 802.3bz.
Injektor je zpětně kompatibilní s předchozí generací IEEE 802.3af. Pokud napájené zařízení nemá možnost být napájeno pomocí PoE IEEE 802.3at, budete potřebovat splitter. Máte-li zařízení, které je možno napájet přes PoE 802.3af/802.3at, potřebujete pouze POE-165.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 2× RJ-45 10/100/1000 Mbps/2,5 Gbps/5 Gbps : 1× Data input, 1× PoE (Data + Power) output
Celkový napájecí výkon: do 30 W IEEE 802.3at
Zatížitelnost portu: až 30 W
Napájení: 100–240 V AC, 50/60 Hz, 0,75 A
Provozní teplota: 0 až 50 °C
Rozměry: 115 × 62,5 × 31 mm
Hmotnost: 204 g

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Síťové prvky |
|---|---|
| Záruka: | 38 |
| Hmotnost: | 0.385 kg |
| EAN: | 4711605286336 |
| Barva: | černá |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Gigabit LAN: | ano |
| Hmotnost (g): | 204 |
| LAN: | ano |
| Napájení zařízení: | interní zdroj |
| Norma: | 802.3at |
| Počet PoE portů: | 1 |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Provedení: | na zeď |
| RJ-45 (počet): | 2 |
| Rozměry: | 115 × 62,5 × 31 mm |
| Rychlost portů: | 5 Gb/s |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| LAN: | ano |
| Barva: | černá |
| Norma: | 802.3at |
| Rozměry: | 115 × 62,5 × 31 mm |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Provedení: | na zeď |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Hmotnost (g): | 204 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Gigabit LAN: | ano |
| RJ-45 (počet): | 2 |
| Rychlost portů: | 5 Gb/s |
| Počet PoE portů: | 1 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Napájení zařízení: | interní zdroj |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.

Ostatní download