Planet Přepěťová ochrana UTP/FTP vedení, zemnící vodič, 100/1000Mbit,chrání všechny čtyři páry, podpora PoE
Kód: NETPLA1578





Související produkty
Detailní popis produktu
PLANET ELA-100Chrání UTP/FTP vedení proti přepětí, možno přenášet i napájení včetně PoE (IEEE 802.3af/at). Podpora 100/1000Mbit. Chrání všechny čtyři páry.
Přepěťová ochrana se čtyřmi plynovými bleskojistkami (každá chrání jeden pár).
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE:
Rozhraní: 2× RJ-45, 1× šroub pro zemnící vodič
Izolační odpor: větší než 10 MOhm
Odpor vedení: ~0 Ohm
Rozměry: 64 × 42 × 20 mm
Hmotnost: 80 g
Vlastnosti:
- napětí pro spuštění vybíjení: 230 V +/- 20 % (náběh 100 V/s), při impulzu 100 V/us 400 V, při impulzu 1 kV/us 500 V
- lze užít s PoE
- lze přenášet napětí, nedoporučuje se napětí přes 60 V a nelze přenášet napětí přes 180 V
Přepěťová ochrana pracuje pouze při kvalitním uzemnění! Věnujte pozornost přechodovému odporu a stavu zemnících svodů budovy!
Životnost:
- pro elektrostatické výboje nejméně 10000x (vlna 1/60 ns do 5 A)
- 300× při vybíjecím proudu 10/1000 µs 1 A
- 10× 50 Hz po dobu 1s při proudu 10 A (např. omylem zapojení na napájecí rozvodnou síť 230 V)
- 10× při vybíjecím proudu 8/20 µs při 20 kA (typicky atmosférický bleskový výboj nebo jeho nepřímý účinek)
- 2× při vybíjecím proudu 10/350 µs při 5 kA (typicky při přímém zásahu svodiče atmosférickým bleskovým výbojem)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přepěťové ochrany ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 26 |
| Hmotnost: | 0.171 kg |
| EAN: | 8592457135401 |
| Barva: | černá |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Hmotnost (kg): | 0,08 |
| Počet PoE portů: | 1 |
| RJ-45 (počet): | 2 |
| Rozměry: | 65 × 42 × 20 mm |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Barva: | černá |
| Rozměry: | 65 × 42 × 20 mm |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Hmotnost (kg): | 0,08 |
| RJ-45 (počet): | 2 |
| Počet PoE portů: | 1 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.
