Planet PWR-40-24 napájecí zdroj DIN, 24V, 40W, slim
Kód: NETPLA1599





Související produkty
Detailní popis produktu
PLANET PWR-40-24Napájecí zdroj pro instalaci na DIN lištu. Výstupní napětí 24 V DC, zatížitelnost 40 W. Provozní teplota -20 až 70 °C.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní obvod:
Výstupní napětí: 24–30 V DC
Výstupní proud: 1,7 A
Celkový výstupní výkon: 40 W
Ochranné prvky: zkrat, přetížení, přepětí a přehřát
Typ připojení: šroubová svorkovnice
Vstupní obvod:
Vstupní napětí: 100–240 V AC, 50–60 Hz/120–370 V DC
Typ připojení: šroubová svorkovnice
Mechanické vlastnosti:
Rozměry: 100 × 90 × 40 mmHmotnost: 300 g
Montáž: DIN lišta
Příklad použití::

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájení po ethernetu (POE) |
|---|---|
| Záruka: | 38 |
| Hmotnost: | 0.289 kg |
| EAN: | 8592457140108 |
| Celkový výstupní proud (A): | 1,7 |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Počet výstupů: | 1 |
| Provedení: | DIN lišta;průmyslové |
| Provoz na baterii/akumulátor: | ne |
| Regulace výstupního napětí: | ano |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Výstupní napětí: | 24V DC |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Provedení: | DIN lišta;průmyslové |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Počet výstupů: | 1 |
| Výstupní napětí: | 24V DC |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
| Celkový výstupní proud (A): | 1,7 |
| Regulace výstupního napětí: | ano |
| Provoz na baterii/akumulátor: | ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.

Infoleták
Ostatní download