Planet PWR-65-56 napájecí zdroj, 56VDC, 65W, pro LRP-101 řadu
Kód: NETPLA2119





Související produkty
Detailní popis produktu
PLANET PWR-65-56Napájecí adaptér pro PoE injektory a extraktory PLANET série LRP-101. Poskytuje napájení 65 W na 500 až 1000 metrů.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kompatibilita: Planet injektory a extraktory série LRP-101
Vstupní napětí:100 - 240 V / 50 - 60 Hz, dvoupólová zástrčka
Výstupní napětí: 56 V DC, 1,33 A
Velikost konektoru: 5,5 x 2,5 mm
Výkon: 65 W
Rozměry: 113 x 49 x 35 mm
Hmotnost: 300 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájení po ethernetu (POE) |
|---|---|
| Záruka: | 38 |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8592457172512 |
| Celkový výstupní proud (A): | 1,3 |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Počet výstupů: | 1 |
| Provedení: | průmyslové |
| Provoz na baterii/akumulátor: | ne |
| Regulace výstupního napětí: | ne |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Výstupní napětí: | 56V DC |
| Zabezpečení otiskem prstu: | ne |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Provedení: | průmyslové |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Počet výstupů: | 1 |
| Výstupní napětí: | 56V DC |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
| Celkový výstupní proud (A): | 1,3 |
| Zabezpečení otiskem prstu: | ne |
| Regulace výstupního napětí: | ne |
| Provoz na baterii/akumulátor: | ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.
