Planet PWR-75-24 napájecí zdroj DIN, 24V, 75W
Kód: NETPLA1062





Související produkty
Detailní popis produktu
PLANET PWR-75-24Napájecí zdroj pro instalaci na DIN lištu. Výstupní napětí 24 V DC, zatížitelnost 75 W. Provozní teplota –10 až 60 °C.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní obvod:
Výstupní napětí: 24 V DC
Výstupní proud: 3,2 A
Celkový výstupní výkon: 75 W
Ochranné prvky: zkrat, přetížení, přepětí a přehřátí
Typ připojení: šroubová svorkovnice
Vstupní obvod:
Vstupní napětí: 100–240 V AC, 50/60 Hz, 2.0A/ 120–370 V DC
Typ připojení: šroubová svorkovnice
Mechanické vlastnosti:
Materiál: kovová skříň, perforovaná
Rozměry: 125 × 100 × 55 mm
Hmotnost: 600 g
Montáž: DIN lišta
Příklad použití::

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájení po ethernetu (POE) |
|---|---|
| Záruka: | 38 |
| Hmotnost: | 0.495 kg |
| EAN: | 4711605283311 |
| Celkový výstupní proud (A): | 3,2 |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Počet výstupů: | 1 |
| Provedení: | DIN lišta;průmyslové |
| Provoz na baterii/akumulátor: | ne |
| Regulace výstupního napětí: | ne |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Výstupní napětí: | 24V DC |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Provedení: | DIN lišta;průmyslové |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Počet výstupů: | 1 |
| Výstupní napětí: | 24V DC |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Délka záruky (měsíce): | 38 |
| Volba záruky 36 měsíců [%]: | 0 |
| Volba záruky 60 měsíců [%]: | 15 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 38 |
| Celkový výstupní proud (A): | 3,2 |
| Regulace výstupního napětí: | ne |
| Provoz na baterii/akumulátor: | ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.

Infoleták
Ostatní download